021 88 80 00 55

در نمایشگاه گردشگری به ارسباران سر بزنید و هدیه بگیرید

در نمایشگاه گردشگری به ارسباران سر بزنید و هدیه بگیرید

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از سه‎شنبه 23 بهمن تا جمعه 26 بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. ارسباران مانند سال‌های پیش در این نمایشگاه غرفه دارد و امسال با هدیه و مسابقه‌ای ویژه در انتظار دیدارتان خواهد بود.

نمایشگاه‌های گردشگری یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین ابزارهایی هستند که می‌توانند نقش موثری در آگاهی بخشی، تبادل اطلاعات و بهبود معیشت‌‌های مرتبط با صنعت گردشگری داشته باشند. در این راستا نمایشگاه‌های گوناگونی در ایران برگزار می‌شود که نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران یکی از مهم‌ترین و بزرگترین‌های آن است. موسسه آموزشی ارسباران سال‌هاست که در این نمایشگاه غرفه دارد و در کنار معرفی محصولات و خدماتش برنامه‌های جانبی گوناگونی را نیز برگزار می‌کند. در این مطلب بیشتر درباره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران و برنامه‌های غرفه‌ی ارسباران بخوانید.

 

موسسه ارسباران در نمایشگاه گردشگری

ارسباران مانند سال‌های گذشته امسال نیز در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری غرفه دارد

نمایشگاه گردشگری تهران در سال 97

امسال، نمایشگاه گردشگری تهران از 23 تا 26 بهمن در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در نمایشگاه، صنایع گوناگونی حضور دارند که هر کدام به نوعی با صنعت گردشگری در ارتباطند. از جمله این صنایع می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سازمان‌ها و موسسات مرتبط با حفظ آثار باستانی و میراث فرهنگی
 • آموزشگاه‌های مرتبط و دانشگاه‌ها
 • انواع تجهیزات سفر
 • انواع خودروهای مسافربر
 • خدمات گردشگری الکترونیکی
 • اقامتگاه‌ها
 • صنایع دستی
 • آژانس‌های خدمات مسافرتی
 • خطوط هوایی، دریایی، زمینی و ریلی
 • گردشگری سلامت، ورزشی و زیارتی
 • اکوتوریسم و طبیعت‌گردی
 • شرکت‌های سرمایه‌گذاری
 • رزرواسیون آنلاین
 • مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه گردشگری
 • موزه‌ها و کاخ موزه‌ها
 • رستوران‌ها
 • گروه‌های نمایش‌های آئینی سنتی
 • گروه‌های موسیقی محلی
 • و...

مسیر دسترسی به نمایشگاه چگونه است؟

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در روزهای برگزاری، از ساعت 9 صبح تا 5 عصر دایر است. برای دسترسی به نمایشگاه بین‌المللی گردشگری می‌توانید از درهای مختلف وارد شوید که آدرس آنها به شرح زیر است:

1.     درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش، خیابان سئول به سمت شمال، جاده اختصاصی نمایشگاه

2.     درب جنوبی: بزرگراه نیایش، خیابان سئول به سمت شمال، انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه، روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب

3.     درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب، بعد از پمپ بنزین، مسیر کنار گذر

4.     درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی، پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی

 

مسیرهای نمایشگاه گردشگری تهران

برای رسیدن به نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، با توجه به مسیرتان راه‌های گوناگونی را می‌توانید انتخاب کنید

غرفه ارسباران در نمایشگاه گردشگری

غرفه ارسباران، یعنی جایی که می‌توانیم روی ماهتان را در آنجا ببینیم، در سالن 38، غرفه 53 است. محل دقیق غرفه در تصویر زیر مشخص شده  است.

غرفه ارسباران در نمایشگاه گردشگری 97

از غرفه ارسباران در نمایشگاه گردشگری دیدن کنید

با ارسباران بهار را به خانه ببرید و در مسابقه شرکت کنید

امسال در غرفه ارسباران با یک مسابقه هیجان‌انگیز منتظرتان هستیم. مسابقه‌ای که در آن گلدان‌های گل همیشه بهار، هنر شما و تلاش‌هایمان برای حفاظت از سرزمین نقش اصلی را بازی می‌کنند.
در این مسابقه، پس از آنکه به غرفه ارسباران مراجعه کردید از ما یک گلدان سفالی هدیه خواهید گرفت که در آن یک بذر کوچک از گل همیشه بهار قرار دارد. وقتی این گلدان را به خانه ببرید و در شرایط مناسبی از آن نگه‌داری کنید، بعد از مدتی بذری که از ارسباران گرفته‌اید، کم‌کم از خواب بیدار می‌شود و جوانه‌ای ترد و سبز از دل خاک بیرون می‌زند. از اولین روزهایی که این گل زیبا متولد می‌شود مسابقه ارسباران آغاز خواهد شد.

مسابقه ارسباران در نمایشگاه گردشگری
در نمایشگاه گردشگری به غرفه ارسباران سر بزنید، هدیه بگیرید و در مسابقه شرکت کنید

برای شرکت در مسابقه، فقط کافی است در بازه زمانی 7 تا 13 اردیبهشت سال 1398 با هر شیوه و هر خط داستانی که دوست دارید، از گلدانتان عکس بگیرید، آن‌را در صفحه اینستاگرام خود به شکل پست منتشر کنید و ارسباران را تگ کنید.

بعد از اینکه ارسباران را منشن کردید، ما به صفحه‌ی شما می‌آییم، عکس‌های شما را می‌بینیم و بین تمام عکس‌هایی که به دست‌مان می‌رسد مسابقه‌ای را ترتیب خواهیم داد تا کاربران اینستاگرام ارسباران به عکس‌ها امتیاز بدهند.
مسابقه با شرایطی کاملا یکسان برگزار خواهد شد و در نهایت گلدانی که بیشترین امتیاز را از کاربران دریافت کند، برنده یادگاری نفیس از ارسباران خواهد بود.

 

تخفیف‌های ویژه نمایشگاه

در چهار روز نمایشگاه افرادی که به غرفه ارسباران مراجعه می‌کنند و خرید دوره‌های آموزشی و کارگاه‌ها را در همان محل غرفه انجام می‌دهند، شامل تخفیف‌های ویژه نمایشگاه خواهند بود. دوره‌ها و کارگاه‌هایی که شامل تخفیف هستند، به شرح زیر است:

تخفیف دوره‌ها

تخفیف کارگاه‌ها


در روزهای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، در غرفه ارسباران منتظرتان هستیم. برای ما حضورتان چون بهار است و دوست داریم با تقدیم هدیه گل همیشه بهار، آنچه از ارسباران به خاطر می‌سپارید پر از زندگی و طراوت باشد.

17:24 , 1397/11/16
17:24 , 2019/02/05     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران