021 88 80 00 55

عرفان یحیی زاده (مسئول آموزش)

عرفان یحیی زاده (مسئول آموزش)

عرفان یحیی زاده از اردیبهشت ماه سال 1398 با خانواده ارسباران همراه شده است چرا که فعالیت در عرصه گردشگری یکی از علایق و دغدغه‌های مهم او می‌باشد.

عرفان یحیی‌زاده متولد اولین ماه تابستان در مازندران می‌باشد.

او به دلیل علاقه‌اش به سازه‌های عمرانی و شهرسازی، در دوران دبیرستان به تحصیل در رشته عمران پرداخت و به سبب‌ توانایی خود در این رشته موفق به قبولی در دانشگاه دولتی و در نهایت فارغ‌التحصیل شدن از رشته مهندسی عمران از دانشکده فنی ساری شد.
عرفان بابت مهارتی که در این رشته داشت، خدمت سربازی خود را در قسمت عمران مهندسی ناجا گذراند.

از علاقه‌مندی‌های عرفان می‌توان سفر به دل طبیعت، دوچرخه‌سواری و موسیقی را نام برد. همچنین فعالیت در عرصه گردشگری یکی از علایق مهم او می‌باشد.
قبل از اینکه با رشته‌های گردشگری و راهنمای تور و دوره‌های آموزشی مربوط به آن آشنا شود، مشغول به کار در موزه مقدم بود و به خاطر علاقه‌ای که به این صنعت پیدا کرد، به صورت تخصصی به دنبال آن رفت و به گذراندن دوره‌های راهنمای ایرانگردی و جهانگردی در ارسباران مشغول شد و در کارگاه‌های آموزش گردشگری زیادی شرکت کرد. یکی از دغدغه‌های عرفان این است که به عنوان فعال این حوزه، برای پیشرفت این صنعت وظیفه خودش را به خوبی انجام دهد و تمام تلاش‌اش را خواهد کرد تا در این راستا نقش موثری داشته باشد.
همین دغدغه باعث شد که بعد از چند ماه، همزمان با گذراندن دوره‌ها، از بهار 98 همکاری خود را به عنوان کارشناس آموزش در موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران شروع کرد.

11:20 , 1399/07/21
11:20 , 2020/10/12
user  الهام رشید گلهین
pen  کارشناس تولید محتوای موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
mehdi
1400/09/11 00:27
باسلام من ۲۴سالمه ساکن تبریز علاقه خاصی به گردشگری دارم، زبان استانبولیم عالیه ،اما مدرک تحصلیم ناقص مونده،دوم دبیرستان تربیت بدنیم،لطفا مشاوره ای که چطور وازکجاشروع کنمایا اینده ای هم داره،خوشحال میشم کمک کنید
پاسخ دهید...
ارسباران
1400/09/23 09:12
سلام دوست عزیز.
برای شرکت در دوره ها حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز لیسانس می‌باشد، اما با توجه به قوانین وضع شده توسط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، افرادی که مدرک دیپلم یا فوق دیپلم داشته باشند نیز می‌توانند به شرط دارا بون شرایط ویژه در دوره‌های آموزشی راهنمای تور شرکت نمایند. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید با مشاورین ثبت نام ارسباران تماس حاصل نمایید.
021-88800055 (داخلی 1)
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه