021 88 80 00 55

صبا جلیلیان (کارشناس آموزش)

صبا جلیلیان (کارشناس آموزش)

صبا جلیلیان که در حال حاضر، موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران را در پیشبرد اهداف‌ش همراهی می‌کند از دی ماه سال 1395 با این مجموعه انس گرفته است و علاوه بر گذراندن دوره‌های آموزشی در این موسسه، به عنوان کارشناس آموزش موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران فعالیت می‌کند.

صبا جلیلیان متولد بهمن ۱۳۷۲ در اصفهان می‌باشد.
او در دوران دبیرستان به تحصیل در رشته ریاضی و فیزیک پرداخت و سپس تحصیلات خود را در رشته مهندسی شیمی و علوم الیاف دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران، در مقطع کارشناسی ادامه داد.

از علاقه‌مندی‌های وی نیز می‌توان به نقاشی، موسیقی، عکاسی، فیلم و سینما و کمپینگ در طبیعت اشاره کرد. اما علاقه اصلی او به سفر باعث تغییر زمینه کاری او شد. 

او که از کودکی رویای جهانگردی و دیدن گوشه به گوشه جهان را در سر داشت و شیفته سفر و وقت گذراندن در دل طبیعت بود، تصمیم به فعالیت در این زمینه گرفت و از سال ۱۳۹۵ در این راستا مشغول یادگیری و آموزش اصول سفر کردن حرفه‌ای شد.
صبا زمانی که به دنبال کشف مسیری برای ورود به دنیای گردشگری و فعالیت در این صنعت بود، با موسسه ارسباران آشنا شد و دوره‌های راهنمای طبیعتگردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی، و راهنمای تخصصی گردشگری کودک را در ارسباران گذراند. در این میان، به سبب تعلق خاطر فراوان به این مجموعه، از سال ۹۵ در همانجا مشغول به کار شد.
صبا پیش‌تر نیز در آژانس‌های مسافرتی، به عنوان "کارشناس فروش تور" فعالیت داشته است.

اکنون صبا به عنوان "کارشناس آموزش" در قسمت سفرها و امور فارغ التحصیلی موسسه ارسباران و همچنین "راهنمای تورهای طبیعتگردی و تورهای کودکان" فعالیت می‌کند.

11:40 , 1399/07/21
11:40 , 2020/10/12
user  الهام رشید گلهین
pen  کارشناس تولید محتوای موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
سعید
1400/04/18 16:29
سلام و وقت بخیربنده آزمون جامع سال ۹۹ رو شرکت کردم رشته گردشکری ایرانگردی و جهانگردی و همه درس ها رو قبول شدم و فقط درس زبان تخصصی انگلیسی رو نزدم.همه مراحل جهت دریافت لوح به زبان فارسی رو انجام دادم ولی لوح هنوز به دستم نرسیده.اگر امسال زبان انگلیسی در جامع قبول نشم آیا برا لوح فارسی مشکل پیش میاد
پاسخ دهید...
ارسباران
1400/04/19 14:31
سلام دوست عزیز.
در صورتی که برای دریافت لوح به زبان فارسی اقدام کرده باشید، نیازی به شرکت در درس زبان انگلیسی در آزمون جامع نمی باشد.
نرگس معین
1400/03/02 14:39
من متولد بهمن 1374 هستم و کارشناسی فیزیک دارم از دانشگاه دولتی کاشان و دقیقا علاقه مند به گردشگری طبیعت گردی و تورلیدری و جالبه که متولد اصفهان هم هستم و علایق شبیه این خانم رو دارم... ایشالا که بتونم کلاس های این موسسه رو ثبت نام کنم و ممنون از مطالب کامل سایتتون
پاسخ دهید...
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه