021 88 80 00 55

اطلاعیه
شروع به کار کلاس‌های آموزش مجازی آنلاین ارسباران

اطلاعیه

شروع به کار کلاس‌های آموزش مجازی آنلاین ارسباران

رزرو کلاس برای متقاضیان شرکت در کلاس‌های آموزش مجازی آنلاین ارسباران که به علت شیوع ویروس کرونا کلاس‌های آنها لغو شده بود، آغاز شد.

فراگیران محترم موسسه آموزشی گردشگری ارسباران،

پیرو پیگیری‌های گذشته برای شروع برگزاری کلاس‌های آموزشی مجازی آنلاین با توجه به مشکلات اجرایی موجود در بستر معرفی شده، طی هفته‌های گذشته پیگیری‌هایی صورت گرفت و سعی بر آن شد که مشکلات موجود به حداقل برسد، بنابراین پلتفرم را خریداری کردیم و مشکلات احتمالی بعدی را در صورت بروز در حین اجرای دوره برطرف خواهیم کرد که در نهایت طبق آخرین تعهد توسط مجری پلتفرم، قرار بر تحویل پلتفرم و شروع کلاس‌ها از هفته آینده شده است.

تمامی فراگیرانی که تمایل به ادامه دادن دوره خود به صورت مجازی آنلاین دارند، لازم است تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 21 خرداد 1399 در لینک‌های زیر اقدام به "رزرو بدون هزینه" نمایند:

لینک ثبت نام آموزش مجازی آنلاین مدیر فنی بند ب

لینک ثبت نام آموزش مجازی آنلاین راهنمایان طبیعت‌گردی

لینک ثبت نام آموزش مجازی آنلاین راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی

 

عنوان رزرو بدون هزینه صرفا جهت اعلام آمادگی شما می‌باشد و نیاز به پرداخت هیچ مبلغ اضافی بابت رزرو تا پایان دوره وجود ندارد.

 

قابل توجه است:

  • زمان بازگشایی کلاس‌های حضوری در حال حاضر توسط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام نشده است.
  • فراگیرانی که در کلاس‌های مجازی آنلاین ثبت‌نام انجام ندهند به منزله توقف دوره تا زمان بازگشایی کلاس‌ها به صورت حضوری می‌باشند.
  • شرایط حضور در کلاس‌های حضوری با توجه به پرتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های ظرفیت کلاس‌ها که از طریق وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام خواهد شد، متعاقبا از همین کانال‌های اطلاع رسانی، اعلام می‌شود.
  • فراگیرانی که می‌خواهند دوره خود را به صورت حضوری ادامه دهند در نظر داشته باشند که با توجه به زمان شروع برگزاری کلاس‌های حضوری، پرتکل‌های بهداشتی و ظرفیت کلاس‌ها و همچنین گذرانده شدن برخی دروس توسط فراگیران دیگر در بستر مجازی، ممکن است طول دوره آنها بیش از زمان تعهد داده شد از طرف موسسه شود.
  • پیشنهاد ارسباران برای همه فراگیران عزیز، شرکت در کلاس‌های مجازی آنلاین تا زمان شروع کلاس‌های حضوری می‌باشد. لازم به ذکر است فراگیرانی که کلاس‌های خود را به صورت مجازی آنلاین می‌گذرانند، پس از آن که روال عموم جامعه به حالت عادی بازگشت، می‌توانند دوره خود را به صورت حضوری ادامه دهند.

 

در نهایت، تمام تلاش تیم ارسباران بر این است که در سریع‌ترین زمان و بدون خللی در کیفیت ارائه خدمات، بتوانیم مسئله جهانی پیش آمده را مدیریت کنیم.

12:00 , 1399/03/19
12:00 , 2020/06/08
user  عرفان یحیی زاده
pen  کارشناس آموزش موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
ناشناس
1399/03/20 14:56
کلاس مجازی ‌‌به‌خصوص توی طبیعت‌گردی به درد نمی‌خوره و فقط واسه مدرک گرفتن خوبه، نه واسه یادگیری. صد البته برای موسسه مجازی بهتر هست و با هزینه خیلی کمتر به همون سطح درآمد قبلی و بالتبع به سود بیشتری می‌رسه.
پاسخ دهید...
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه