021 88 80 00 55

اکرم صمدی (مدیر فنی بند ب)

اکرم صمدی (مدیر فنی بند ب)

 اکرم صمدی با توجه به علاقه بسیار زیادی که به طبیعت‌گردی و سفر داشت، تحصیلات خود را در این زمینه ادامه داد و بعد از گذراندن دوره‌های آکادمیک گردشگری و کسب تجربه، اکنون به عنوان مدیر فنی بند (ب) با موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران همکاری دارد. 

اکرم دوران دبیرستان را با توجه به علاقه زیاد به ریاضیات، در رشته ریاضی‌ فیزیک گذراند و در دانشگاه در رشته مهندسی شهرسازی تحصیل کرد. از آنجایی که از طریق برادرش با گردشگری ارتباط نزدیک داشت، در سال 1386 با سفر به جزیره قشم همراه با موسسه آوای طبیعت پایدار، به طبیعت‌گردی علاقه‌مند شد و تصمیم گرفت گردشگری را به‌صورت حرفه‌ای‌ و علمی ادامه دهد، از آن رو تغییر رشته داده و تحصیلات دانشگاهی خود را در زمینه کارشناسی مدیریت جهانگردی و سپس کارشناسی ارشد کسب و کار (MBA) از دانشگاه علم‌وصنعت تهران به پایان رساند.

به جهت علاقه، در دوره‌های راهنمای طبیعت‌گردی، راهنمای ایرانگردی‌ و جهانگردی و دوره مدیریت‌ فنی‌ دفاتر خدمات‌ مسافرتی (بند ب) سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شرکت کرد و از کوچکترین فرصت‌ها برای سفر، طبیعت‌گردی و کسب تجربه‌های جدید استفاده کرد.

او از ابتدای تاسیس مجموعه آموزشی‌ و گردشگری ارسباران در این مجموعه حضور داشته و اکنون به عنوان مدیر فنی بند (ب)، مشغول به فعالیت است. 

 

12:15 , 1399/07/21
12:15 , 2020/10/12
user  الهام رشید گلهین
pen  کارشناس تولید محتوای موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه