021 88 80 00 55

اکرم صمدی (مدیر داخلی - مدیر فنی بند ب)

اکرم صمدی (مدیر داخلی - مدیر فنی بند ب)

 اکرم صمدی با توجه به علاقه بسیار زیادی که به طبیعت‌گردی و سفر داشت، تحصیلات خود را در این زمینه ادامه داد و بعد از گذراندن دوره‌های علمی گردشگری و کسب تجربه، سمت مدیر فنی بند (ب) و مدیر داخلی ارسباران به ایشان واگذار شد.

اکرم متولد 14 مرداد ماه سال 1366 است. دوران دبیرستان را با توجه به علاقه زیاد به ریاضیات، در رشته ریاضی‌ فیزیک گذراند و در دانشگاه در رشته مهندسی شهرسازی تحصیل کرد. از آنجایی که از طریق برادرش با گردشگری ارتباط نزدیک داشت، در سال 1386 با سفر به جزیره قشم به همراه موسسه آوای‌طبیعت‌پایدار، به طبیعت‌گردی علاقه‌مند شد و تصمیم گرفت گردشگری را به‌صورت حرفه‌ای‌ و علمی ادامه دهد، از آن رو تغییر رشته داده و تحصیلات دانشگاهی خود را در زمینه مدیریت جهانگردی به پایان رساند.

به جهت علاقه در دوره‌های راهنمای طبیعت‌گردی، راهنمای ایرانگردی‌ و جهانگردی و دوره مدیریت‌ فنی‌ دفاتر خدمات‌ مسافرتی (بند ب) سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شرکت کرد و از کوچکترین فرصت‌ها برای سفر، طبیعت‌گردی و کسب تجربه‌های جدید استفاده کرد.

او از ابتدای تاسیس مجموعه آموزشی‌ و گردشگری ارسباران در این مجموعه فعالیت داشته و اکنون به عنوان مدیر داخلی و مدیر فنی بند (ب) مجموعه، مشغول به فعالیت است.  

در زمینه هنر، به عکاسی و موسیقی علاقه‌مند است، عکاسی را هرگز به صورت حرفه‌ای دنبال نکرد ولی در زمینه موسیقی به نواختن ساز کلاسیک ویولن می‌پردازد.

ورزش مورد علاقه او شنا، تنیس و کوهنوردی است. فعالیت خود را در زمینه شنا تا مربی‌گری (درجه 3) ادامه داد و در زمینه کوهستان نیز ورزش کوهنوردی را با گذراندن دوره‌های کارآموزی کوهپیمایی و دوره کمک‌های اولیه آغاز و قله‌های داخلی چون دماوند، علم‌کوه، خلنو، آزادکوه و... را صعود کرده است.

سرگرمی او مطالعه کتاب‌های مختلف در تمام زمینه‌ها، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، آشپزی، رفتن به سینما و تماشای انیمیشن است.

16:38 , 1393/09/21
16:38 , 2014/12/12
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه