021 88 80 00 55
خانه آموزش چگونه با اینستاگرام بیشتر پول دربیاورید؟


چگونه با اینستاگرام بیشتر پول دربیاورید؟

250,000 تومان


وضعیت

سفر انجام شده است.
 • کد برنامه: 3609
 • 1 جلسه مدرس آقای اسلمی - زمان برگزاری خرداد 98

سرفصل‌های آموزشی

این کارگاه برای بالا بردن دانش‌های کاربردی و بهبود استفاده از امکانات و فرآیندهای اینستاگرام برگزار خواهد شد و در پایان فراگیران خواهند آموخت که چگونه با کمک این فضا می‌توان کسب و کارهای نویی راه انداخت، به بهبود فروش کالا و خدمات کمک کرد و در فضای رقابتی سالم کسب درآمد داشت.


درباره برنامه

مدرس دوره:
بهنام اسلمی
user بهنام اسلمی
penمدیر عامل شرکت همورا (ارائه دهنده راهکارهای نرم‌افزاری و مدیریتی)، مهندس کامپیوتر، فارغ‌التحصیل دو دوره MBA، مدرس دوره‌های دیجیتال مارکتینگ در مجتمع فنی تهران، مشاور دیجیتال مارکتینگ برای شرکت‌ها و سازمان با زمینه‌های کاری گوناگون به خصوص صنعت گردشگری
 

این کارگاه برای چه کسانی مناسب است؟

 1. اگر خدماتی که عرضه می‌کنید مخاطبان زیادی در اینستاگرام دارد.
 2. می‌خواهید با کمک اینستاگرام محصولات‎ و خدمات‎تان را معرفی کنید و آن‎ها بفروشید.
 3. مدت‌هاست در اینستاگرام صفحه دارید اما تعداد فالوئرهای واقعی و سرنخ‌هایی که تبدیل به مشتری می‌شوند تغییری نمی‌کند.
 4. تعداد مشتریانی که از صفحه‎ی اینستاگرام‌تان به شما رسیده‌اند بسیار کم یا صفر است.
 5. دوست دارید اصول بازاریابی دیجیتال را بیاموزید و کسب و کاری نو برای خودتان داشته باشید.
 6. به مباحث مربوط به دیجیتال مارکتینگ علاقه‌مندید و دوست دارید درباره نقش آن در پیشبرد بازاریابی و فروش خدمات و محصولات بدانید


نکات مهم در هنگام ثبت نام

زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1398/01/01 تا پایان وقت اداری روز 1398/02/31 می‌باشد.

 

روش ثبت‌نام در سفرهای آموزشی:

ثبت نام در سفرهای آموزشی فقط از طریق خرید الکترونیکی امکان‌پذیر است. با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در این روش، تنها کافیست سفر مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید.

روش‌های ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی:

1- آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در این روش، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک دوره یا کارگاه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

2- روش دیگر برای ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد فروش از طریق شماره تماس 88800055 (داخلی 1) است.

3- روش سوم جهت ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، مراجعه به دفتر ارسباران و پرداخت وجه از طریق دستگاه پوز است.

نکته

 • در روش کارت به کارت قبل از واریز وجه باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام فرمایید.
 • در صورت انصراف از شرکت در برنامه، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد دریافت خواهد شد.

 

روش دریافت قرارداد و تأییدیه ثبت نام

 • تماس تلفنی با شماره 88800055جهت دریافت ایمیل (قرارداد توسط شما مطالعه شده و پس از امضاء به دفتر ارسباران ایمیل و یا فکس می‌شود).
 • مراجعه حضوری به دفتر و مطالعه و تأیید قرارداد.


مهلت ثبت نام در این برنامه به پایان رسیده است.


تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران