021 88 80 00 55
خانه آموزش طراحی و مدیریت مقاصد گردشگری


طراحی و مدیریت مقاصد گردشگری

620,000 تومان


وضعیت

سفر انجام شده است.
 • کد برنامه: 3626
 • 2 جلسه مدرس آقای علی شادلو - زمان برگزاری خرداد ماه 98

سرفصل‌های آموزشی

در کارگاه طراحی و مدیریت مقاصد گردشگری علاقمندان با مباحث ذیل آشنایی می‌یابند: 

 • آشنایی با انواع اقامتگاه‌های بومگردی شامل:

- اکوکمپ

- اکولوژ

- اکوریزورت

- اکوپارک

 • چشم انداز
 • جانمایی
 • طراحی
 • ساخت

 


درباره برنامه

علی شادلو
user علی شادلو
penفارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد بوم‌گردشگری (طبیعت‌گردی)، مدرس دوره‌های آموزش گردشگری، مدیر عامل موسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران، مشاور و سرمایه‌گذار مقاصد گردشگری
 

آیا تفاوت بین اکولوژ و اکوریزورت را می‌دانید؟ در این کارگاه با تعریف انواع اقامتگاه‌ها و چشم انداز و آینده یک اقامتگاه آشنا خواهید شد.

 نکات مهم در هنگام ثبت نام

زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1398/01/01 تا پایان وقت اداری روز 1398/03/31 می‌باشد.

 

روش ثبت‌نام در سفرهای آموزشی:

ثبت نام در سفرهای آموزشی فقط از طریق خرید الکترونیکی امکان‌پذیر است. با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در این روش، تنها کافیست سفر مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید.

روش‌های ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی:

1- آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در این روش، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک دوره یا کارگاه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

2- روش دیگر برای ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد فروش از طریق شماره تماس 88800055 (داخلی 1) است.

3- روش سوم جهت ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، مراجعه به دفتر ارسباران و پرداخت وجه از طریق دستگاه پوز است.

نکته

 • در روش کارت به کارت قبل از واریز وجه باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام فرمایید.
 • در صورت انصراف از شرکت در برنامه، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد دریافت خواهد شد.

 

روش دریافت قرارداد و تأییدیه ثبت نام

 • تماس تلفنی با شماره 88800055جهت دریافت ایمیل (قرارداد توسط شما مطالعه شده و پس از امضاء به دفتر ارسباران ایمیل و یا فکس می‌شود).
 • مراجعه حضوری به دفتر و مطالعه و تأیید قرارداد.


مهلت ثبت نام در این برنامه به پایان رسیده است.


تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران