021 88 80 00 55
خانه آموزش کارگاه آمادگی مصاحبه زبان انگلیسی راهنمایان گردشگری


کارگاه آمادگی مصاحبه زبان انگلیسی راهنمایان گردشگری (راهنمای طبیعت گردی و فرهنگی)

110,000 تومان


وضعیت

ظرفیت این برنامه محدود است.
  • کد برنامه: 4167
  • 1 جلسه

سرفصل‌های آموزشی

طبق آمار به دست آمده از نظرسنجی درخصوص علاقمندی فراگیران به شرکت در کارگاه آمادگی مصاحبه زبان انگلیسی دوره‌های آموزشی گردشگری، کارگاه حاضر هم راستا با نیاز فراگیران طراحی و برنامه‌ریزی شده تا شما را برای انجام مصاحبه‌ای عالی یاری رساند.


درباره برنامه

این روزها در اکثر فراگیران دوره‌های گردشگری، استرس و نگرانی آزمون مصاحبه زبان دیده می‌شود. این استرس، فکر کردن به سؤالات مصاحبه را سخت کرده و شخص را به عنوان یک فرد کم‌توان نشان می‌دهد. اما تمرین بیشتر به آمادگی بیشتر کمک کرده و شما را فرد ماهری جلوه می‌دهد. اگر استرس باعث لرزیدن صدایتان می‌شود، با تمرین می‌توانید خود را برای انجام یک مصاحبه‌ی عالی آماده کنید.

به طور کلی، شما در این کارگاه با چهارچوب مصاحبه زبان انگلیسی راهنمایان گردشگری (فرهنگی و طبیعت‌گردی) و سوالات پرتکرار مصاحبه‌های پیشین آشنایی خواهید یافت.


زمانبندی جلسات

جلسه/روز روز تاریخ از ساعت تا ساعت
1 پنج شنبه 1398/05/03 09:00 16:00

کارگاه آمادگی مصاحبه زبان انگلیسی راهنمایان گردشگری


نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

روش ثبت‌نام در سفرهای آموزشی:

ثبت نام در سفرهای آموزشی فقط از طریق خرید الکترونیکی امکان‌پذیر است. با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در این روش، تنها کافیست سفر مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید.

روش‌های ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی:

1- آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در این روش، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک دوره یا کارگاه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

2- روش دیگر برای ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد فروش از طریق شماره تماس 88800055 (داخلی 1) است.

3- روش سوم جهت ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، مراجعه به دفتر ارسباران و پرداخت وجه از طریق دستگاه پوز است.

نکته

  • در روش کارت به کارت قبل از واریز وجه باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام فرمایید.
  • در صورت انصراف از شرکت در برنامه، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد دریافت خواهد شد.

 

روش دریافت قرارداد و تأییدیه ثبت نام

  • تماس تلفنی با شماره 88800055جهت دریافت ایمیل (قرارداد توسط شما مطالعه شده و پس از امضاء به دفتر ارسباران ایمیل و یا فکس می‌شود).
  • مراجعه حضوری به دفتر و مطالعه و تأیید قرارداد.


فرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: 110,000 تومانتلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران