021 88 80 00 55

خدمات ویژه

خدمات ویژه

ارسباران از آنجایی که دغدغه دانش محوری در همه عرصه‌ها را دارد، در راستای کمک به این مهم، خدمات ویژه‌ای در نظر گرفته است که به صورت زیر است.

در اختیار گذاشتن فضای آموزشی

با توجه به کمبود فضای آموزشی مناسب برای فعالین و تنوع مطالب مرتبط با صنعت گردشگری، شرکت آموزشی ارسباران آمادگی دارد تا فضای آموزشی خود (در زمان‌های خالی) را در اختیار فعالان و علاقمندان به فعالیت‌های آموزشی در این عرصه قرار دهد.

همچنین، افرادی که برای برگزاری کلاس‌های آموزشی (خارج از حیطه گردشگری) یا برگزاری گردهمایی‌های خویش، نیاز به فضای آموزشی مجموعه آموزشی و گردشگری ارسباران دارند، می‌توانند با انجام هماهنگی‌های لازم با مسئولین مجموعه از این فضای آموزشی استفاده کنند.

این فضای آموزشی شامل امکانات صوتی و تصویری و امکان استفاده از این فضا در روزهای تعطیل است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با واحد اداری تماس بگیرید.

فضای آموزشی ارسباران

 

برگزاری کلاس‌های آموزشی اختصاصی برای سازمان‌ها

شرکت آموزشی و گردشگری ارسباران، کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی خود را به صورت خصوصی برای گروه‌هایی که حد نصاب لازم برای تشکیل یک کلاس را دارند، برگزار می‌کند و این امکان برای گروه‌هایی که از فضای آموزشی لازم، بهره‌مند هستند، وجود دارد که کلاس در محل مورد درخواست آنها برگزار شود.

 

مشاوره در حوزه بوم‌گردی و اکوتوریسم

آوازه صنعت رو به رشد گردشگری در همه جا شنیده می‌شود. همه افراد در سطوح مختلف به فکر سرمایه‌گذاری در این صنعت هستند. اکوتوریسم یا بوم‌گردشگری یا زیرتیترهایی چون  اقامتگاه‌های بوم‌گردی، تورهای طبیعت‌گردی، آژانس‌های مسافرتی و در دایره لغات تخصصی مواردی چون احداث و تأسیس Eco lodge، Eco camp، Eco resort، Eco touroperator نیز مورد سوال اشخاص حقیقی و حقوقی (از فعالین روستاها گرفته تا شرکت‌های فعال و معتبر)، قرار گرفته است.

حتّی تعیین استراتژی‌های تبلیغات در حوزه مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها با گرایش‌های محیط‌زیستی هم به سمت گردشگری سبز یا همان گردشگری مسئولانه، سوق پیدا کرده است.

بازدید از اکوکمپ

19:40 , 1396/02/01
19:40 , 2017/04/21
نرگس کاظمی فرد
user سارا محمدی فتح
pen کارشناس محتوای موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه