021 88 80 00 55

منشور اخلاقی ارسباران

منشور اخلاقی ارسباران

در جهت رسیدن به اهداف متعالی ارسباران (که رضایت مشتریان و فراگیران، حفاظت از میراث بشری و سرزمینی، منافع آیندگان و جامعه محلی است)، خود را مقید به اجرای رسالت، اصول و منشور اخلاقی ذیل بدانیم و به آن پایبند باشیم

ما به عنوان کارکنان ارسباران متعهّد هستیم تا در تمام ساعات خدمت‌رسانی، با ظاهری آراسته و در محیطی منظم و آرام، در نهایت نظم، انضباط، ادب و احترام، با برخوردی نیک و پسندیده با مراجعان، همکاران، اساتید و فراگیران تعامل نماییم و در کوتاهترین زمان، امور محوله را در کمال صداقت و رعایت انصاف به انجام برسانیم و در صورت برآورده نشدن نیاز ارباب رجوع، توضیحات کافی را برای روشن شدن ذهن آنها ارائه نماییم. همچنین در جهت رسیدن به اهداف متعالی ارسباران (رضایت مشتریان و فراگیران، حفاظت از میراث بشری و سرزمینی، منافع آیندگان و جامعه محلی)، خود را مقید به اجرای رسالت، اصول و منشور اخلاقی ذیل بدانیم و به آن پایبند باشیم:

منشور اخلاقی ارسبارانی‌ها

  • حضور به موقع در محل کار و رعایت وقت‌شناسی و زمانبندی در انجام کلیه فعالیت‌های مرتبط با وظایف، همکاران و ارباب رجوع، نشانه‌ای از نظم و انضباط ارسبارانی است.
  • خوش‌رویی، متانت و رعایت اصول انسانی و اخلاقی با فراگیران، مراجعان و همکاران سرلوحه رفتارمان است؛ زیرا پندار، گفتار و کردار نیک گویای شخصیت پسندیده است.
  • به مراجعان، فراگیران و مشتریان این اطمینان را می‌دهیم که با کمال خوش‌رویی و احترام و رعایت عدالت و انصاف، از ایشان استقبال نماییم و با دقت به صحبت‌ها و خواسته‌های ایشان توجه نماییم و حداکثر تلاش خود را در پاسخگویی دقیق، سریع، موثر، کارآمد، شفاف و راهنمایی به موقع و ارائه اطلاعات و خدمات منطبق با مقررات سازمان، با توجه به سه اصل مهم صمیمیت، صداقت و صراحت انجام دهیم.
  • به اصل مهم رازداری و حفاظت از اسرار در اطلاعات و اسناد شخصی، سازمانی، توجه ویژه داریم و بدان پایبندیم.
  • ضمن معرفی خود و مسئولیت سازمانی، در پاسخگویی و تماس با مراجعان تلفنی با متانت، صدای آرام، واضح و شمرده صحبت می‌کنیم تا حقوق مراجعان و خدمت‌رسانی شایسته به ایشان را پاس بداریم و با کمال خوش‌رویی از ارباب رجوع استقبال و پس از انجام دادن کار، او را بدرقه می‌نماییم؛ زیرا ارباب رجوع دلیل وجودی و ولی نعمت ماست.
  • انتقال آگاهی، ایجاد مسئولیت، حفاظت و صیانت از منافع آیندگان و همچنین بهبود فرآیندها و کیفیت عملکرد همراه با احترام به مراجعان، فراگیران، اساتید، مشتریان و همکاران، دغدغه هر روز ما است؛ زیرا ارسباران متعلق به همه ما و محل رشد و بالندگی است.
  • با تمرکز بر روی رضایت مشتریان و ارائه کیفیت حداکثری خدمات تخصصی، ضمن وفادار ماندن به حفاظت از میراث بشری و سرزمینی، منافع آیندگان و فرهنگ کهن اقوام، خود را ملزم به صیانت و حتّی آموزش این شیوه تفکر می‌دانیم و حفظ ارزش‌ها، پایداری محیط‌زیست و رصد بازتاب‌های اخلاقی، فرهنگی، عملی و علمی رفتارهای سازمان خود را وظیفه اصلی خود می‌دانیم.
  • عالم هستی و طبیعت زیبا بر نظم و آراستگی بنا شده است و ما ضمن توجه به انضباط در خود، محیط کار و فعالیت‌ها، در جلوگیری از اسراف و مصرف بیهوده امکانات و اموال ارسباران، همه تلاش خود را می‌نماییم و از مصرف هر آنچه با پایداری محیط‌زیست در تضاد باشد، اجتناب می‌کنیم.
  • نظرات، پیشنهادات، انتقادات و بازخوردهای همکاران و مراجعه‌کنندگان را مشتاقانه گوش می‌دهیم و آن را منبع گرانبهایی برای بهبود عملکرد خود می‌دانیم و از آنها در اصلاح نقایص و ارتقاء خدمت‌رسانی استفاده می‌کنیم؛ زیرا خدمت به جامعه را خدمت به خود می‌دانیم و با رعایت احترام و ادب نسبت به مراجعین، همکاران و به ویژه پیشکسوتان، به فرهنگ پاسخگویی، نقدپذیری، مسئولیت‌پذیری و اعتماد متقابل پایبندیم.
10:53 , 1396/04/11
10:53 , 2017/07/02
نرگس کاظمی فرد
user علی شادلو
pen مدیرعامل شرکت ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران