021 88 80 00 55

محرم سلطانی (عضو و رئیس هیئت مدیره)

محرم سلطانی (عضو و رئیس هیئت مدیره)

آقای سلطانی از فعالان و علاقمندان به طبیعت و کوهنوردی است که تجربه‌های بسیاری در این زمینه دارد. از دغدغه‌های ایشان، گسترش آموزش در راستای بهبود وضعیت معیشتی و فرهنگی کشور است.

محرم سلطانی سال 1340 در استان البرز (شهرستان طالقان)، متولد شد. ایشان فعالیت‌های ورزشی و کوهنوردی خود را از حدود 20 سالگی شروع کرد و تاکنون صعودهای متعددی به قلل مرتفع ایران از جمله دماوند، علم کوه، سن بران، قاش مستان، سبلان، شیرکوه، الوند، پرو و... داشته و همچنان با علاقه فراوان به فعالیت‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی ادامه می‌دهد.

آقای سلطانی همکاری خود را با موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران از سال 1389 شروع کرد اما از نیمه دوم سال 1390، به جمع سهامداران و اعضای هیئت مدیره موسسه پیوست و فعالیت خود را به صورت جدی‌تر ادامه داد.

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های آقای سلطانی، گسترش آموزش در راستای بهبود وضعیت معیشتی و فرهنگی کشور است، به همین دلیل تلاش کرد تا با برقراری و ارتقاء دوره‌های مختلف آموزشی گردشگری و کوهنوردی در ارسباران، اهدافی چون حفظ عرصه‌های طبیعی کشور و اشتغال‌زایی برای جوامع محلی را پیگیری کند.

آقای سلطانی قبل از شروع همکاری با ارسباران، حدود 37 سال سابقه کار در عرصه‌های مختلف صنعتی، تولیدی و فرهنگی داشته و هم‌اکنون، علاوه بر همکاری مشتاقانه در حوزه ماموریت‌های سازمانی ارسباران، در زمینه‌های دیگری چون امور داوطلبانه آموزشی و خیریه، فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.

16:41 , 1393/10/24
16:41 , 2015/01/14
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه