021 88 80 00 55

#کرونا_را_شکست_می‌دهیم
حمایت از جان منجیان از طریق تجهیز کادر بیمارستان

#کرونا_را_شکست_می‌دهیم

حمایت از جان منجیان از طریق تجهیز کادر بیمارستان

در هر جامعه و در هر زمانی، مواجهه با بحران یک امر اجتناب‌ناپذیر است و در اکثر موارد بروز بحران قابل پیش‌بینی نبوده است و نخواهد بود. اما آنچه قابل پیش‌بینی است، این است که کمک به رفع بحران و ممانعت از ادامه پیدا کردن آن یک امر شدنی است که نیاز به همراهی و حمایت جمعی دارد و با انجام تدابیر صحیح می توان بر بحران غلبه کرد و از آن به خوبی عبور کرد.

این روزها بروز بحران رو به رشدی به نام کرونا یا کروناویروس که یک بیماری خطرناک مسری می‌باشد و شیوع آن به سرعت همه‌گیر شده است و همه روزه افراد زیادی را درگیر می‌کند، باعث شده که بیمارستان‌ها پر شوند از کسانی که به این ویروس آلوده‌اند و به همین خاطر کادر درمانی از طرفی در تماس مستقیم و شدید با این بیماران هستند و از طرفی دیگر به خاطر بالا بودن آمار مبتلایان، در تامین ابزار و وسایل بهداشتی دچار محدودیت و کمبود شدیدی شده‌اند. از همین رو، تیم ارسباران بر آن شده است تا با اختصاص دادن مبلغی از سوی خود و جمع‌آوری کمک‌های مردمی، اقدامات لازم برای تهیه و تامین لوازم مورد نیاز کادر عزیز و محترم درمان برای در امان ماندن از ابتلا به این بیماری سریع الشیوع را به جا آورد و امید است این کار در بهتر شدن روند درمان افراد بیمار و حفاظت کادر محترم درمان در مقابل این بیماری، تاثیر به سزایی داشته باشد و مجموعه ارسباران در حد خود بتواند به هر چه بهتر شدن این شرایط کمک کند.

فراگیران و مخاطبان محترم موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران نیز می‌توانند با همراهی این مجموعه، در انجام هر چه بهتر این مسئولیت اجتماعی مشارکت نمایند و با واریز هر مبلغی که تمایل دارند به شماره کارت 589463184264407 - به نام آقای حمید میرزا - بانک رفاه و ارسال عکس فیش واریزی‌شان در واتس‌اپ به شماره 09121491361 - آقای سلطانی، ما را در این راه همراهی کنند. لازم به ذکر است این گروه بر خود وظیفه می‌داند به پاس لطف و یاری‌رسانی شما خوبان، پس از پایان جمع‌آوری وجوه اهدا شده و تامین موارد مورد نیاز و توزیع در بیمارستان‌های مورد نظر، گزارش نهایی آن را از همین طریق به اطلاع عزیزان حامی برساند.

امید است که توجه به این مسئولیت‌های اجتماعی و حمایتی ادامه پیدا کنند و با حضور و حمایت افراد مختلف اقداماتی از این قبیل در بخش‌های گوناگون جاری بمانند و با عنایت و همراهی شما خوبان، فعالیت اجتماعی بیشتری توسط خانواده بزرگ ارسباران صورت پذیرد.

08:00 , 1398/12/27
08:00 , 2020/03/17
user  الهام رشید گلهین
pen  کارشناس تولید محتوای موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه