021 88 80 00 55

دستورالعمل
انتخاب درس برای فراگیران آموزش مجازی آنلاین ارسباران

دستورالعمل

انتخاب درس برای فراگیران آموزش مجازی آنلاین ارسباران

فراگیرانی که در آموزش مجازی آنلاین ثبت نام کرده‌اند برای شرکت در هر کلاس می‌بایست دروس مدنظر خود را انتخاب نمایند. جزئیات کامل این روند در متن خبر توضیح داده شده است.

قابل توجه فراگیران محترم طبق روندی که از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به موسسه اعلام شده است می‌بایست برای برگزاری هر کلاس در زمان مشخص شده لیست کلاس را برای وزارت ارسال کرده تا برنامه ریزی‌های لازمه انجام گیرد.

در زمان ثبت نام، هر فراگیر روز خاصی را برای شرکت در کلاس‌ها به مشاورین ثبت نام خود اعلام کرده است، بنابراین فراگیران موظف به شرکت در کلاس‌های تشکیل شده در آن روزها هستند. بدیهی است چنانچه فراگیری در کلاس‌های روزهای ثبت نام شده خود شرکت نکند، به منزله غیبت در نظر گرفته خواهد شد. برای مثال فراگیرانی که در زمان ثبت نام خود روز زوج را انتخاب کرده‌اند، باید درس‌های روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه که در تقویم مشخص شده است را حتما شرکت نمایند (اضافه کردن فراگیران هر روز به دروس مختص آن روز توسط موسسه انجام خواهد شد و نیازی به رزرو بدون هزینه در دروس روزهای دوره خود را نخواهید داشت.) در ادامه چنانچه فراگیران تمایل به شرکت در کلاس‌های مجازی روزهای غیر از دوره خود را دارند می توانند از کلاس‌های روزهای دیگر، رزرو بدون هزینه انجام دهند.

بنابراین فراگیران عزیزی که میخواهند درس‌هایی خارج از روز اصلی برگزاری دوره خود انتخاب نمایند لازم است به ترتیب مراحل زیر را انجام دهند: (مخصوص فراگیران راهنما)

 • برای شرکت در دروسی که خارج از روز برگزاری اصلی دوره انتخابی شما می‌باشد، می‌بایست تا 5 روز کاری قبل از اولین جلسه آن درس در برنامه‌ آن کلاس اقدام به رزرو بدون هزینه نمایید. در غیر این صورت اجازه شرکت در آن کلاس را نخواهید داشت. (دروس روزهای انتخابی شما در زمان ثبت‌نام را موسسه برای شما به صورت اتوماتیک انتخاب خواهد کرد.)
 •  
 • از سایت موسسه آموزش گردشگری ارسباران گزینه آموزش‌ها => آموزش گردشگری => دوره‌های راهنمای تور و مدیر فنی را انتخاب کرده سپس دوره خود را انتخاب نمایید.

 

 

 • در صفحه دوره خود (در وسط صفحه) از گزینه مشخص شده در کادر زیر می‌توانید جهت مشاهده برنامه آموزشی آنلاین اقدام کنید.

 

 

 • پس از آن وارد صفحه مجازی مرتبط با دوره خود خواهید شد و  می‌توانید در وسط صفحه زمانبندی جلسات دوره‌ها را برای تمامی گروه‌ها مشاهده کنید.

 

 

 • پس از مشاهده زمانبندی جلسات برای انتخاب درس مورد نظر از جدولی که در تصویر زیر مشخص شده است، بر روی اسم آن درس کلیک انجام دهید.

 

 

 • حال وارد صفحه درس مورد نظر شده و  در انتهای صفحه می‌توانید این درس را با توجه به سه مرحله ای که در تصویر آمده است برای خود رزرو بدون هزینه نمایید.

 

 

 • همچنین در صورت ارائه این درس در روزهای دیگر می‌توانید نسبت به برنامه ریزی خود، روز دیگر ارائه این درس را انتخاب نمایید. مانند تصویر بالا که برای این درس 2 روز برگزاری جمعه ها و روز زوج در نظر گرفته شده است. پس از انتخاب ردیف مورد نظر و انتخاب رزرو بدون هزینه مشخصات خود را تکمیل کرده و در انتها ثبت نمایید.
 • در زمان رزرو توجه داشته باشید ردیفی را انتخاب نمایید که روز برگزاری، ساعت و تاریخ شروع آن مشخص باشد و در برنامه زمان بندی جلسات هم باشد.
 • لازم به ذکر است انتخاب رزرو بدون هزینه درس به منزله ثبت اسم در لیست کلاس می‌باشد و لازم به پرداخت هیچ هزینه‌ای تا انتهای دوره نمی‌باشد.
 • همچنین در صورتی که نام خود را در درسی رزرو کنید و در کلاس حاضر نشوید به منزله حذف از درس محسوب خواهد شد.
 • تقویم هر روز در حال به روز ررسانی می‌باشد، بنابراین برای درس‌های جدید خود می‌بایست برای دروسی که می‌خواهید در آن شرکت کنید این مراحل را طی کرده تا نام شما در لیست کلاس قرار گیرد. (ترجیحاً هفته ای دو بار برای رزرو کلاس‌ها به سایت سر بزنید)
14:00 , 1399/03/22
14:00 , 2020/06/11
user  عرفان یحیی زاده
pen  کارشناس آموزش موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه