021 88 80 00 55

چرا ارسبارانی شویم؟

چرا ارسبارانی شویم؟

ارسباران یکی از مجری‌های دوره‌های آموزشی گردشگری با مدرک رسمی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است که مزیت‌هایی برای فراگیران خود در نظر گرفته است.

ارسباران به عنوان یک سازمان چند عملکردی که نگاهی سیستمی به تمامی فعالیت‌های خود دارد، بر آن است تا به تمامی مشتریان خود، چرخه کار ملی از خدمات مرتبط ارائه کند.

برای مثال ارسباران به عنوان یک آژانس مسافرتی، نیروی اجرایی سفرهای خود را تربیت می‌کند و این مهم از طرفی نوید اعتبار و امنیت را برای مسافران ارسباران و از طرف دیگر نوید اشتغال و درآمدزایی را برای دانش‌آموختگان دوره‌های آموزشی ارسباران (راهنمای تور ایرانگردی و جهانگردی، راهنمای تور طبیعت گردی، راهنمای تور کودک، راهنمای تور دوچرخه سواری و...) به همراه می‌آورد. در عین حال فارغ‌التحصیلان شرکت آموزشی و گردشگری ارسباران با توجه به تنوع رشته‌ها، علاوه بر فرصت آشنایی بیشتر با مدرسین، نخبگان، فعالان صنعت و هم‌صنفان خود، از فرصت اشتغال بیشتر و آسان‌تری (به شرط تلاش در دوران تحصیل)، بهره‌مند هستند.

با توجه به فعالیت‌های کوهنوردی و ماجراجویی در ارسباران و نیز موضوع تربیت راهنمای تخصصی کوهستان و پرنده‌نگری به صورت ملی و بهره‌مندی ارسباران از افراد متخصص در حوزه‌های مرتبط در کادر مدیریتی و علمی خود، ارسباران را به محل متفاوت، متنوع و امنی برای آموزش یا انجام سفرها و فعالیت‌های خاص در طبیعت با گستردگی بی‌نظیر ملی به واسطه حضور دانش‌آموختگان ارسباران در جای جای ایران عزیز، تبدیل کرده است.

طیف وسیع اطلاعات شرح داده شده تا بدین‌جا، برگزاری همایش‌های متعدد، حضور در نمایشگاه‌ها و فعالیت‌های صنفی، ارسباران را برای علاقمندان به تحصیل در رشته مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی (بند ب) به مکانی تبدیل کرده است تا در زمان فارغ‌التحصیلی، حجم زیادی از تجارب و اطلاعات مرتبط را همراه خود داشته باشند.

در اختیار داشتن تمامی مجوزات قانونی مرتبط با آموزش، اجرای سفر و فعالیت‌های ورزشی در دل طبیعت، قراردادهای بیمه‌ای با بیشترین دقت، ظرافت و سقف حمایت، حضور افراد خبره و با‌تجربه در امر مدیریت حوادث و امداد و نجات، طعم متفاوتی از امنیت را در فعالیت‌های اکوتوریسمی و ماجراجویانه ارسباران ایجاد کرده است.

به تمامی موارد فوق، می‌توان موارد زیر را نیز اضافه کرد:

 1. برگزاری دوره‌ها در زمان‌های مختلف و ایجاد امکان برنامه‌ریزی راحت‌تر برای فراگیران
 2. ثبت‌نام تمامی دوره‌ها بدون محدودیت زمانی و ایجاد امکان شروع به تحصیل در هرکدام از رشته‌های مورد علاقه بدون فوت وقت
 3. دسترسی آسان به محل برگزاری کلاس‌ها از طریق حمل و نقل شهری
 4. تقسیط شهریه و پرداخت آن در طی دوران تحصیل
 5. امکان استفاده از کارگاه‌های آموزشی جانبی و تکمیلی به صورت ادواری (فروش، رضایتمندی مشتریان، تجارت الکترونیک و غیره)
 6. پشتیبانی توسط سیستم مدیریت مشتریان (CRM)
 7. امکان استفاده از فایل تصویری کلاس‌های آموزشی
 8. در ارسباران به صورت دوره ای و مستمر لیستی از کارگاه ها در نظر سنجی قرار میگیرند که بر اساس علاقه مندی و نیاز فراگیران شکل گرفته و اجرایی میشوند.
 9. هزینه کار گاه: ارسباران در تلاش است که هزینه های کارگاه ها و دوره های آموزش را به کمترین میزان خود رسانده و کیفیت آموزش را در بالاترین سطح اجرا نماید.
 10. یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در فراید آموزش تعداد نفراتی هستند که در کلاس و سفر حضور دارند.
 11. حداکثر نفرات در هر کلاس، دوره و یا سفر همیشه دارای محدودیت بوده  و بر اساس استانداردهای داخلی ارسباران برگزار شده است تا سطح کیفی آموزش در شرایط ایده‎آل باقی بماند.
10:56 , 1393/09/17
10:56 , 2014/12/08
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه