021 88 80 00 55

کارت ورود به جلسه آزمون جامع مرداد 99

کارت ورود به جلسه آزمون جامع مرداد 99

کارت ورود به جلسه برای فراگیران متقاضی شرکت در  آزمون جامع 24 مرداد 99 صادر شد.

فراگیران محترم دوره‌های آموزشی راهنمای طبیعت گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی و مدیریت فنی بند ب که برای آزمون جامع مرداد 99 ثبت نام کرده بودند، از امروز می‌توانند کارت ورود به جلسه آزمون را از سامانه edutourism.ichto.ir  دریافت نمایند. 

با آرزوی موفقیت برای تمامی شما عزیزان، خواهشمند است جهت شرکت در آزمون نکات زیر را مطالعه کنید:

1- همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار برای شرکت در طول آزمون الزامی می‌باشد. بدیهی است از ورود داوطلبانی که کارت ورود به جلسه را به همراه نداشته باشند، جلوگیری به عمل آمده و این دسته از فراگیران امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

2- زمان و مکان آزمون بر روی کارت ورود به جلسه مشخص شده است. زمان آزمون برای فراگیران دوره‌های راهنمای تور از ساعت 8:30 الی 11 و برای فراگیران دور‌ه مدیریت فنی بند ب از ساعت 11:30 الی 13:20 می‌باشد. حضور داوطلب 30دقیقه قبل از شروع آزمون در حوزه امتحانی الزامی است. 

3- با توجه به الزام رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ارتباط با بیماری کرونا، همراه داشتن ماسک و دستکش در طول برگزاری آزمون الزامی است.

4- همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباطی هوشمند و وسایل محاسباتی در جلسه آزمون خلاف قوانین بوده و با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد. 

08:22 , 1399/05/21
08:22 , 2020/08/11
صبا جلیلیان
user  صبا جلیلیان
pen کارشناس آموزش موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه