021 88 80 00 55

ارسباران در روز آزمون جامع گردشگری اسفند 1402

ارسباران در روز آزمون جامع گردشگری اسفند 1402

برنامه کاری موسسه ارسباران در روز جمعه 18 اسفند 1402 همزمان با برگزاری آزمون جامع گردشگری

فراگیران و همراهان عزیز ارسبارانی، پیرو برگزاری آزمون جامع گردشگری دوره‌های راهنمای طبیعت‌گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی و دوره مدیریت فنی (بند ب) و با در نظر گرفتن این مهم که بسیاری از فراگیران موسسه در آزمون مذکور شرکت خواهند کرد، هیچ یک از کلاس‌های (دوره‌های حضوری یا دوره‌های مجازی) روز جمعه 18 اسفند 1402  موسسه ارسباران برگزار نخواهند شد

به رسم هر سال، امسال نیز پرسنل موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران در روز برگزاری آزمون جامع گردشگری دوره‌های آموزشی راهنمایان ایرانگردی جهانگردی، راهنمایان طبیعت گردی، مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی(بندب) و مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری، همراه و در کنار شما فراگیران ارسبارانی و جلوی درب ورودی حوزه برگزاری آزمون حضور خواهند داشت. لوکیشن دقیق محل حضور ارسبارانی‌ها جلوی درب محل آزمون، صبح روز آزمون در کانال ارسباران و برای نمایندگان عزیز ارسبارانی ارسال خواهد شد.

باشد که شاهد موفقیت و کامیابی شما عزیزان در آزمون پیش رو باشیم. پس از آزمون فراگیران عزیز می‌توانند در فضای موسسه گرد هم آمده و پایان آزمون خود را با خاطره‌ای خوش رقم بزنند، ضمن اینکه در این تاریخ جلسه دوم کارگاه بازی‌های سفری و گروهی از ساعت 14 الی 17 برگزار خواهد شد و فضای موسسه برای حضور شما عزیزان فراهم خواهد بود.

 

نکات قابل توجه آزمون جامع پیش رو؛

  • زمان و مکان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است. حداقل 30 دقیقه قبل از زمان شروع آزمون در محل حضور پیدا کنید.
  • همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار برای شرکت در آزمون الزامی می‌باشد. بدیهی است از ورود داوطلبانی که کارت ورود به جلسه را به همراه نداشته باشند، جلوگیری به عمل آمده و این دسته از فراگیران امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
  • حفظ حجاب و رعایت شئونات اسلامی در محل برگزاری آزمون الزامی می‌باشد.
  • از آوردن وسایل اضافه خودداری کنید و تنها موارد لازم (مداد مشکی نرم، پاک‌کن، تراش، کارت شناسایی) را همراه خود بیاورید. بابت همراه داشتن وسایل اضافه نگران نباشید، می‌توانید وسایل خود را به بخش امانات حوزه آزمون تحویل دهید.
  • با آرامش کامل وارد جلسه شوید. داشتن ذهن آرام و به دور از استرس، به شما کمک می‌کند مطالب آموزشی آموخته شده را به راحتی و بدون مشکل به خاطر آورید، حال اینکه اضطراب و نگرانی سبب می‌شود توانایی تجزیه و تحلیل و تصمیم‌گیری شما کمتر شود.
  • هر یک از دروس آزمون جامع شامل 20 سوال تستی می‌باشند. با در نظر گرفتن زمان آزمون، به خاطر داشته باشید در صورتی که پاسخ سوالی را نمی‌دانستید، از آن سوال عبور کرده و به سراغ سوالات بعدی بروید و در انتها مجدد به آن سوال بازگردید.
  • با توجه به اینکه آزمون نمره منفی ندارد، بهتر است به تمامی سوالات پاسخ دهید؛ حتی برای سوالاتی که از پاسخ آنها مطمئن نیستید نیز پاسخی که با توجه به دانسته‌های خود فکر می‌کنید صحیح است را انتخاب کنید.

به امید موفقیت و پیروزی برای شما عزیزان.

15:30 , 1402/12/16
15:30 , 2024/03/06     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه