021 88 80 00 55

روند تحصیل فراگیران ارسبارانی هوشمند شد

روند تحصیل فراگیران ارسبارانی هوشمند شد

بی شک توسعه گردشگری در دنیای امروز مستلزم نگاه هوشمندانه به فرآیندهای موجود است. در این راستا ارسباران ماژول فراگیران را برای بهینه نمودن و نظم‌بخشی به روند تحصیلی فراگیران با قابلیت ارزشیابی و نظرسنجی اساتید و نحوه عملکرد موسسه، بررسی وضعیت مالی و برگزاری آزمون‌های آنلاین طراحی نموده است.

بدون شک توسعه آموزش گردشگری مستلزم نگاهی جدید به فرآیندهای جاری است که چگونه می‌توان آنها را بهینه نمود و در مسیر مدیریت منابع و بهره‌وری بیشتر مورد استفاده قرار داد.

طبق جمع‌بندی بازخوردهای گرفته شده از فراگیران دوره‌های کوتاه مدت آموزشی در دوره‌های گذشته، ارسباران سیستماتیک نمودن روند تحصیل فراگیران را در دستور کار خود قرار داد تا در عصر تکنولوژی فراگیران محترم برای نظم‌بخشی به روند تحصیل خود، دیگر مجبور به مراجعه حضوری و یا استفاده از کاغذ نباشند و در عین حال روند فعالیت و ارائه خدمات ارسباران کاملاً هوشمندانه رصد شود و فراگیران محترم هم بتوانند مراحل اصلی تحصیل خود را در فضای مجازی دنبال و نهایی نمایند.

ماژول فراگیران که در ادامه تصمیمات فوق راه‌اندازی شده کارایی‌های ذیل را باعث می‌گردد:

  1. ایجاد پرونده الکترونیکی
  2. ارزشیابی و نظرسنجی از نحوه عملکرد ارسباران، پرسنل و اساتید
  3. برگزاری آنلاین آزمون‌های داخلی
  4. وضعیت مالی

لازم به توضیح است ماژول فراگیران برای استفاده در هر نوع کامپیوتر و یا گوشی هوشمند بهینه شده است.

در ادامه، توضیح هر یک از موارد فوق را مطالعه فرمایید:

ایجاد پرونده الکترونیکی

در گذشته تشکیل پرونده مستلزم حضور در ارسباران و تحویل کپی مدارک لازم جهت ثبت نام اعم از عکس پرسنلی، اوراق شناسایی و تحصیلی بود که در سیستم فعلی و با راه‌اندازی ماژول فراگیران، دیگر نیاز به حضور در ارسباران و به واسطه‌ی آن اتلاف زمان، هزینه‌های زیست محیطی افزایش ترافیک همچون دود، صدا، گرما و از همه مهمتر قطع درختان برای تولید کاغذ نیست.

هوشمند شدن ثبت نام فراگیران ارسباران

ارزشیابی و نظرسنجی

علم مدیریت در دنیای امروز هرچه بیشتر بر تصمیم‌سازی در قاعده هرم سازمان‌ها که در حقیقت ارزشمندترین قسمت سازمان و پی استواری آن یعنی مشتری و نظرات ایشان است، تاکید دارد.

در گذشته هم ارسباران بسیار از انتقادها و پیشنهادهای فراگیران خود بهره‌مند شده و توانسته روند فعالیت خود را بهینه و کیفیت ارائه خدمات خود را ارتقاء دهد.

در ماژول فراگیران قبل از انجام هر آزمون داخلی (که در ادامه توضیح داده خواهد شد)، فراگیران و همراهان ارسبارانی ابتدا می‌بایست چک لیستی از نظرات خود راجع به مدیریت آموزش، پرسنل اداری و اساتید محترم را تکمیل کنند. ارسباران زمانی که برای این مهم سپری می‌کنید را بزرگترین لطف و هدیه شما به خود می‌داند و از نتایج آن که به صورت هوشمند تحلیل می‌شود، بیشترین استفاده را برای خدمت‌رسانی بهتر و ارتقاء آموزش‌ها انجام خواهد داد.

ثبت نام ارسباران

آزمون‌های آنلاین 

یکی از اصلی‌ترین مسائلی که در دوره‌های گذشته سختی‌هایی را برای فراگیران در طی نمودن روند تحصیلی‌شان ایجاد می‌نمود و توسط فراگیران محترم بارها و بارها تذکر داده شد، شرکت در آزمون‌های داخلی دروس دوره بود.

لذا «ماژول فراگیران» طراحی شد، بدین طریق فراگیران محترم می‌توانند در بازه زمانی معقول که از طرف ارسباران تعیین و اطلاع‌رسانی می‌شود از هر جای کره خاکی و فارغ از زمان اداری ارسباران، آزمون‌های خود را پشت سر گذاشته و از نتایج آن مطلع شوند.

انجام این آزمون‌ها از امنیت و استاندارد حداکثری برخوردار است؛ به طوری که زمان پاسخ به سوالات هر آزمون پس از شروع آن توسط فراگیران محترم محدود بوده و در صورت پایان زمان و یا عدم کسب حد نصاب قبولی، پشت سر گذاشتن آن آزمون ممکن نخواهد بود.

پر واضح است پاسخ به سوالات آزمون در زمان مقتضی نیازمند آمادگی علمی فراگیران است. 

جای نگرانی نیست چون در صورت عدم موفقیت در آزمون اول، امکان تجدید آن به راحتی برای بار دوم و با سوالات جدید فراهم است اما در صورت عدم موفقیت برای بار دوم، امکان شرکت در آزمون برای سومین بار، 10 روز بعدتر فراهم می‌شود و این فاصله زمانی، امکان مطالعه و کسب آمادگی بیشتر برای فراگیران را فراهم می‌آورد.

حال اگر در مرحله سوم هم موفق به پشت سر گذاشتن آزمون آن درس نشدید، حتماً و حتماً می‌بایست دوره‌ی آموزشی آن درس را در زمان ممکن برای ارسباران و صرف هزینه‌ی مجدد تکرار کنید چون سه بار عدم موفقیت در انجام آزمون به منزله عدم آمادگی علمی فراگیر تلقی می‌شود.

ثبت نام ارسباران

وضعیت مالی

غیرقابل تشخیص و پیش‌بینی نیست که سخت‌ترین کار ارسباران و شاید فراگیران محترم، تسویه حساب مالی است که در گذشته هم مشکلاتی را برای هر دو طرف در برداشته است.

ذخیره مبالغ پرداختی، تخفیف‌های تعلق گرفته، مانده‌ی حساب و حتی دریافت هدایای معرفی فراگیران جدید به دوره‌ها بعد از ایجاد این ماژول، دیگر به سهولت انجام می‌شود. جالب است بدانید در گذشته فراگیرانی بودند که با معرفی علاقمندان به گردشگری، آموزشی، طبیعت و سفر حتی مبالغی بیشتر از شهریه دوره خود را در حساب مالی خود ذخیره کرده‌اند.

در انتها امیدواریم با همراهی شما بزرگواران در طی نمودن مسیر آینده، هر روز و هر روز هوشمندانه‌تر، سیستماتیک‌تر و کیفی‌تر افتخار پرداختن به امر آموزش، نوش داروی توسعه و همه‌گیر شدن صنعت گردشگری پایدار را داشته باشیم.

ثبت نام ارسباران

ماژول فوق برای تمامی دوره‌های آموزشی ارسباران شامل راهنمای طبیعت گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی، مدیریت فنی بند (ب)، راهنمای تخصصی گردشگری کودک، راهنمای تخصصی دوچرخه سواری، راهنمای تخصصی پرنده نگری، راهنمای تخصصی زمین گردشگری و راهنمای تخصصی کوهستان طراحی شده است.

07:00 , 1396/01/31
07:00 , 2017/04/20
پایان پیام


     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه