021 88 80 00 55

آخرین اطلاعیه روند برگزاری کلاس‌های حضوری و مجازی ارسباران

آخرین اطلاعیه روند برگزاری کلاس‌های حضوری و مجازی ارسباران

آخرین اخبار ارسباران در ارتباط با دوره‌های مجازی آنلاین و حضوری  با توجه به شرایط‌های موجود در جامعه اعلام شد.

با توجه به برگزاری کلاس‌های آموزش مجازی آنلاین، دستورالعمل آموزش مجازی آنلاین ارسباران اعلام شده است و همچنین پس از اعلام برگزاری کلاس‌های حضوری به موسسات، شروع به کار کلاس‌های حضوری گردشگری ارسباران نیز اعلام شد.

بنابراین آخرین اطلاعیه و اخبار موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران به شرح زیر می‌باشد:

 

1- اطلاعیه دوره‌های مجازی آنلاین ارسباران:

قابل توجه فراگیران محترم طبق روندی که از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به موسسات اعلام شده است می‌بایست برای برگزاری هر کلاس در زمان مشخص شده لیست کلاس را برای وزارت ارسال کرده تا برنامه ریزی‌های لازم انجام گیرد.

به بابت همین موضوع فراگیران می‌بایست برای شرکت در کلاس‌های مجازی انتخاب درس می‌کردند، در ادامه در جهت بهبود روند و سهولت انتخاب درس برای شما فراگیران عزیز، این پروسه به این گونه تغییر پیدا خواهد کرد؛

 • در زمان ثبت‌نام، هر فراگیر روز خاصی را برای شرکت در کلاس‌ها به مشاورین ثبت‌نام خود اعلام کرده است، بنابراین فراگیران موظف به شرکت در کلاس‌های تشکیل شده در آن روزها هستند مگر آن درس را در گذشته گذرانده باشند که این بررسی در زمان تکمیل پرونده شما توسط موسسه انجام خواهد شد.
 • از این به بعد برای روز‎های اصلی دوره خود نیاز به رزرو بدون هزینه درس نمی‌باشد و اسم شما در لیست‌های کلاس به طور اتوماتیک ثبت خواهد شد. به طور مثال چنانچه روز اصلی دوره انتخابی شما پنجشنبه‌ها بوده است، بنابراین نیاز به رزرو درس‎های پنجشنبه گروه خود نمی‌باشد.
 • برای شرکت در کلاس‌های مجازی روزهای غیر از دوره اصلی خود می‌توانید برای زودتر تمام شدن دوره خود و جبران 4 ماه تعطیلی پیش آمده، در کلاس‌های روزهای دیگر، رزرو بدون هزینه انجام دهید.
 • طریقه رزرو دروس در روزهای دیگر در خبر  انتخاب درس برای فراگیران آموزش مجازی آنلاین ارسباران به طور کامل توضیح داده شده است.
 • برای شرکت در دروسی که خارج از روز برگزاری اصلی دوره انتخابی شما می‌باشد، می‌بایست نهایتاً تا 5 روز کاری قبل از اولین جلسه آن درس در برنامه‌ آن کلاس اقدام به رزرو بدون هزینه نمایید. در غیر این صورت اجازه شرکت در آن کلاس را نخواهید داشت.
 • ظرفیت رزرو درس در روزهای دیگر محدود می‌باشد و اولویت با فراگیرانی است که زودتر رزرو کنند.
 • لازم به ذکر است انتخاب رزرو بدون هزینه درس به منزله ثبت اسم در لیست کلاس می‌باشد و لازم به پرداخت هیچ هزینه‌ای تا انتهای دوره نمی‌باشد.
 • بدیهی است چنانچه فراگیری در کلاس‌های روزهای ثبت‌نام شده خود شرکت نکند، به منزله غیبت در نظر گرفته خواهد شد.
 • اگر درسی را به علت غیبت و یا عدم قبولی در آزمون آن درس از دست داده‌اید با واحد ثبت‌نام موسسه تماس گرفته و درس را خریداری نمایید.
 • قابل توجه فراگیران مدیرفنی بند ب؛ با توجه به ظرفیت کلاس‌های شما عزیزان، امکان انتخاب درس از روزهای دیگر برگزاری مدیرفنی مقدور نمی‌باشد.
 • با توجه به تغییرات صورت گرفته در یک هفته گذشته در روندهای اجرایی برای سهولت شما فراگیران عزیز، این دستورالعمل از تاریخ این خبر به بعد اجرا خواهد شد. بدیهیست روندهای گذشته و کلاس‌های تشکیل شده در قبل از این تاریخ به طور کامل توسط موسسه بررسی خواهد شد و هیچ گونه مشکلی برای فراگیرانی که در یک هفته گذشته دروسی را خارج از روندهای توضیح داده شده بالا شرکت کردند، بوجود نخواهد آمد.

 

2- اطلاعیه دوره‌های حضوری ارسباران:

 • شروع کلاس های حضوری موسسه آموزش گردشگری ارسباران از تاریخ 11 تیر 1399 می‌باشد.
 • لازم به ذکر است فراگیران محترم با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده به موسسات می‌بایست برای حضور در کلاس‌ها حتما از ماسک استفاده کنند، در غیر این صورت از پذیرش شما عزیزان معذور خواهیم بود.
 • همچنین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ظرفیت‌ کلاس‌ها محدود شده است بنابراین پس از اعلام این خبر تا پایان دوره می‌بایست دوره انتخابی خود را ادامه دهید. 
 • برنامه زمانبندی جلسات کلاس‌های حضوری نهایتا تا اوایل هفته آینده روی سایت (در دوره مشخص شده هر فراگیر) قرار می‌گیرد.
12:00 , 1399/04/04
12:00 , 2020/06/24
user  عرفان یحیی زاده
pen  کارشناس آموزش موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه