021 88 80 00 55

اطلاعیه جدید آزمون جامع مرداد 99

اطلاعیه جدید آزمون جامع مرداد 99

بازه زمانی جدید جهت ثبت‌نام و رفع نقص آزمون جامع گردشگری برای فراگیران با شرایط خاص از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعلام شد.

فراگیران محترم دوره‌ های راهنمای طبیعت گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی و دوره مدیریت فنی بند ب به استحضار می‌رساند پیرو اطلاعیه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، فراگیران تنها با دارا بودن شرایط زیر امکان ورود به سامانه و انجام مراحل ثبت‌نام برای شرکت در آزمون جامع را دارا می‌باشند: 

1- فراگیرانی که در بازه زمانی بهمن و اسفند 98 در سامانه ثبت‌نام نموده‌اند‌ اما موفق به پرداخت وجه آزمون نشده‌اند.

2- فراگیران رشته‌های مرتبط با گردشگری (مدیریت گردشگری و جغرافیا و برنامه‌ریزی توریسم) که در گروه فراگیران غیرحضوری قرار می‌گیرند، در صورت تمایل اجازه ثبت‌نام در آزمون جامع را دارند.

3- فراگیرانی که طی سنوات گذشته در آزمون جامع شرکت نموده و در آزمون دوره انتخابی خود در دفعات قبل، در یک یا چند درس موفق به کسب نمره قبولی نشده‌اند. 

تنها این گروه از فراگیران می‌توانند با مراجعه به سامانه میراث به آدرس edutourism.ichto.ir تا تاریخ 4 مرداد 99 برای تکمیل ثبت‌نام خود در آزمون جامع اقدام نمایند.

لازم به ذکر است سایر فراگیران امکان ثبت نام در این آزمون را نداشته و حتی در صورت وارد کردن اطلاعات در سامانه میراث، از طرف موسسه تایید نخواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت‌نام آزمون جامع می‌توانید اینجا کلیک کنید. 

12:14 , 1399/04/30
12:14 , 2020/07/20
صبا جلیلیان
user  صبا جلیلیان
pen کارشناس آموزش موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه