021 88 80 00 55

نتایج آزمون جامع اسفند 1402 اعلام شد

نتایج آزمون جامع اسفند 1402 اعلام شد

نتایج آزمون جامع اسفند ماه 1402 از سوی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام شد

قابل توجه فراگیران محترم دوره‌های راهنمای طبیعت‌گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی ، دوره مدیریت فنی بند ب و مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری، نتایج آزمون جامع اسفند ماه 1402 از سوی وزارت میراث فرهنگی،  صنایع دستی و گردشگری اعلام شد. شما می‌توانید جهت مشاهده نتایج آزمون خود، از طریق سامانه edutourism.mcth.ir اقدام نموده و پس از ورود به سامانه از قسمت "نمایش کارنامه"، نتیجه آزمون خود را مشاهده کنید.

 

لازم به ذکر است:

1- نام کاربری برای ورود به سامانه، کدملی فراگیر و رمز ورود، همان رمزی است که اولین بار برای ورود به سامانه توسط فراگیر تعریف شده است.

2- نمره قبولی در هر درس برای فراگیران حضوری و مجازی حداقل 10 و برای فراگیران غیرحضوری (رشته‌های مرتبط) حداقل 12 می‌باشد. 

3- در صورتی که موفق به کسب نمره قبولی در دروسی از آزمون نشده باشید، باید در آزمون بعدی مجددا شرکت نموده و تنها سوالات دروس مذکور را پاسخ دهید.

4- فراگیران دوره‌های راهنمای گردشگری باید پس از آزمون جامع، در مصاحبه شفاهی همان زبانی که در سامانه آزمون جامع انتخاب کرده بودند، شرکت کنند. برای مثال اگر زبان انتخابی شما در سامانه "زبان فرانسه" بوده است، باید در مصاحبه زبان فرانسه شرکت کنید. لازم به ذکر است برای فراگیران دوره مدیریت فنی بند ب، تنها زبان انتخابی زبان انگلیسی می‌باشد و فراگیرانی که درخواست کارت راهنما به زبان فارسی را دارند، نیازی ب شرکت در مصاحبه ندارند.

تاریخ برگزاری مصاحبه زبان و همچنین آزمون جامع بعدی نیز متعاقبا از طریق سایت، اینستاگرام و تلگرام ارسباران اطلاع رسانی خواهد شد.

5- فراگیران محترمی که آزمون جامع خود را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، می‌توانند در صورت اتمام تمام امور آموزشی دوره خود برای تکمیل پرونده و دریافت لوح خود اقدام نمایند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، اینجا کلیک کنید.

 

با آرزوی کامیابی و موفقیت برای شما عزیزان.

16:30 , 1403/02/05
16:30 , 2024/04/24     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه