021 88 80 00 55

برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون جامع مرداد 1400

برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون جامع مرداد 1400

اطلاعیه برگزاری کلاس‌های رایگان آمادگی آزمون جامع برای دوره‌های راهنمای طبیعت گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی و مدیران فنی موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران

قابل توجه فراگیران محترم دوره‌های راهنمای طبیعت گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی و دوره مدیریت فنی بند ب؛
با توجه به برگزاری آزمون جامع دوره‌های کوتاه مدت گردشگری در روز جمعه مورخ 15 مرداد 1400، اختلال‌هایی که در یک سال گذشته با توجه به شیوع بیماری کرونا در روند برگزاری برخی از کلاس‌ها ایجاد شد و همچنین برگزار نشدن آزمون جامع اسفند ماه سال 1399 که منجر به فاصله افتادن پایان دوره آموزشی تا آزمون جامع برای برخی از فراگیران شد، موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران تصمیم به اجرای کلاس‌های آمادگی آزمون جامع گرفته است.
این کلاس‌ها با هدف بررسی نکات مهم دروس، تست‌های آزمون جامع‌های قبلی و پرسش و پاسخ، برنامه‌ریزی و در مدت حدود سه هفته اجرایی خواهد شد.

تمامی کلاس‌ها برای فراگیران ارسباران رایگان بوده و  برای ثبت نام در این کلاس‌ها کافیست در دوره مربوطه از قسمت زیر وارد شوید و پس از مطالعه کامل توضیحات و روش شرکت در این کلاس‌ها اقدام به ثبت نام نمایید. (ثبت نام به پایان رسیده است)

دوره راهنمای طبیعت گردی

دوره راهنمای ایرانگردی و جهانگردی

دوره مدیریت فنی بند ب

در ادامه‌ی اقداماتی که برای آمادگی آزمون جامع در نظر گرفته شده است، باشگاه ارسبارانی‌ها که از حدود یک سال پیش شروع به فعالیت کرده است، با همکاری فراگیران عضو باشگاه اقدام به برگزاری یک دوره آزمون جامع آزمایشی قبل از زمان اجرای آزمون جامع اصلی نموده است. برای اطلاع از زمان اجرا و نحوه ثبت نام کافیست فرم عضویت در باشگاه که در انتهای صفحه باشگاه ارسبارنی‌ها موجود است را تکمیل نمایید. اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت‌نام متعاقبا از کانال باشگاه ارسبارانی‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

12:00 , 1400/04/24
12:00 , 2021/07/15
user  عرفان یحیی زاده
pen  کارشناس آموزش موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.


Error Occurred While Processing Request The web site you are accessing has experienced an unexpected error.
Please contact the website administrator.


The following information is meant for the website developer for debugging purposes.
Error Occurred While Processing Request

Error Executing Database Query.

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '2024-02-27'' AND news_visit_stats.cvisit > 0 AND news_visit_stats.news_id = news' at line 4
 
Resources:
  • Enable Robust Exception Information to provide greater detail about the source of errors. In the Administrator, click Debugging & Logging > Debug Output Settings, and select the Robust Exception Information option.
  • Check the ColdFusion documentation to verify that you are using the correct syntax.
  • Search the Knowledge Base to find a solution to your problem.

Browser   CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Remote Address   44.201.97.224
Referrer  
Date/Time   17-Apr-24 06:11 AM