021 88 80 00 55

باشگاه ارسبارانی‌ها

باشگاه ارسبارانی‌ها

باشگاه ارسبارانی‌ها فضایی برای ارتباط بیشتر فراگیران، شکوفایی و بهره بردن از توانایی و پتانسیل‌های اعضای حاضر در باشگاه و در قدم‌های بعدی، تاثیرگذاری در صنعت گردشگری و رشد و توسعه آن می‌باشد.

موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران به عنوان بخشی از صنعت گردشگری و با دارا بودن دوره‌های متنوع آموزشی همچون دوره‌ راهنمای طبیعت گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی، دوره مدیریت فنی بند ب و دوره‌های راهنمای تخصصی گردشگری که سالانه میزبان حضور تعداد زیادی فراگیر در هر یک از دوره‌های آموزشی خود می‌باشد، یکی از دغدغه‌های خود را ارتباط بهتر و آشنایی بیشتر فراگیران دوره‌های آموزشی مختلف با یکدیگر می‌داند.

در این راستا موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران اقدام به تشکیل مجموعه‌ای تحت عنوان "باشگاه ارسبارانی‌ها" نمود. باشگاه ارسبارانی‌ها، مجموعه‌ای متشکل از اعضای خانواده ارسباران می‌باشد که به منظور ارتباط بیشتر اعضای این خانواده با یکدیگر و رفع نیازها و دغدغه‌های اساسی افراد در صنعت گردشگری به وجود آمده است.

این باشگاه در راستای اهداف مشخصی فعالیت می‌کند:

  • ارتباط بهتر و نزدیک‌تر فراگیران با یکدیگر و با پرسنل و اساتید موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
  • شناسایی پتانسیل‌های موجود و استفاده از مهارت و توانایی اعضا جهت ارتقا سطح دانش و توانایی افراد
  • انجام فعالیت‌های بشر دوستانه و پروژه‌های زیست محیطی به منظور بهبود و پیشرفت صنعت عظیم گردشگری

 

شکل‌گیری باشگاه ارسبارانی‌ها

پس از بررسی‌ و برنامه‌ریزی‌های لازم برای شروع به کار باشگاه، در نهایت در شهریورماه سال 1399 اولین قدم‌ها برای اجرای این طرح برداشته و جلسه‌ای با حضور مدیریت موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران (آقای سپهر سلطانی)، نماینده پرسنل موسسه (خانم صبا جلیلیان) و تعدادی از فراگیران موسسه برگزار شد. پس از طرح موضوع و فعالیت مورد نظر، تعداد 4 نفر از فراگیران عزیز (آقایان کیانوش شهیدی، سعید حائری فرد، مهدی انصاری و آریا متین آریا) با موسسه ارسباران همراه شده و برای رسیدن به اهداف مورد نظر، شروع کننده این باشگاه بودند.

اولین جلسه باشگاه ارسبارانی‌ها

 

از آغاز تا امروز

به منظور معرفی باشگاه ارسبارانی‌ها به فراگیران، اولین برنامه از مجموعه برنامه‌های باشگاه در طی هفته گردشگری در مهر ماه سال 1399 در مجموعه باغ کتاب تهران برگزار شد که در این برنامه اساتید عزیز خانم محدثه گرمابدری و آقای یوسف والدی به عنوان مهمان در کنار اعضای باشگاه ارسبارانی‌ها حضور داشتند. در این روز باشگاه ارسبارانی‌ها رسماً به فراگیران موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران، معرفی و فعالیت‌ها و اهداف باشگاه برای فراگیران شرح داده شد.

اولین برنامه دیدار با فراگیران عضو باشگاه ارسبارانی‌ها

 

پس از مدتی با تغییر شرایط زندگی و گسترش شیوع ویروس کرونا، در روند فعالیت‌های باشگاه تغییراتی ایجاد شد و شماری از برنامه‌های بعدی به صورت مجازی و در فضای ادوبی کانکت برگزار شدند. در این زمینه برنامه‌هایی همچون "تور مجازی سواحل جنوب ایران"، "ویژه برنامه شب یلدا"، "تجربه و خاطرات سفرهای راهنمایان" و... برنامه‌ریزی و اجرا شدند.

نشست مجازی آشنایی با تور سواحل جنوبی ایران

 

با وجود تغییر شرایط و محدودیت‌های دوران شیوع بیماری کرونا، باشگاه ارسبارانی‌ها همچنان به فعالیت خود ادامه ‌می‌دهد و خدمات و برنامه‌های مشخص و مدونی برای اعضا مدنظر داشته و اجرا می‌کند. همچنین تمامی فراگیران موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران می‌توانند به عنوان عضوی از این باشگاه در سطح‌های مختلف فکری یا اجرایی با باشگاه ارسبارانی‌ها همکاری داشته باشند. 

 

عضویت در باشگاه ارسبارانی‌ها

از تمامی فراگیران عزیز که علاقمند به عضویت در باشگاه ارسبارانی‌ها و استفاده از خدمات و برنامه‌های ارائه شده توسط این مجموعه هستند، دعوت می‌کنیم فرم زیر را تکمیل کرده تا بتوانیم این عزیزان را به کانال تلگرام باشگاه ارسبارانی‌ها اضافه کنیم. تمامی خدمات و برنامه‌های این مجموعه از طریق همین کانال اطلاع رسانی خواهد شد. 

فرم عضویت در باشگاه ارسبارانی‌ها

10:00 , 1400/02/09
10:00 , 2021/04/29
صبا جلیلیان
user  صبا جلیلیان
pen مسئول اداری و تولید محتوای موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه