021 88 80 00 55
خانه آموزش انگلیسی آسان (3 ماهه)


انگلیسی آسان (3 ماهه) (آمادگی مصاحبه زبان دوره های گردشگری)

249,000 تومان


وضعیت

سفر انجام شده است.
 • کد برنامه: 465
 • 3 ماه دوره دو ترم 1.5 ماهه دارد
 • پیشنیاز: آزمون تعیین سطح
 • مدرک: گواهینامه از موسسه ارسباران

سرفصل‌های آموزشی

یک تورلیدر بایستی بتواند با کلیه مسافران در سنین مختلف، با سلیقه‌های گوناگون ارتباط برقرار کند. مسلما اولین شرط برقراری یک ارتباط موثر و کارآمد، داشتن زبانی مشترک است. واضح است که زبان مشترک، درک مسائل را آسان‌تر ساخته و از بروز مشکلات احتمالی ناشی از سوء تفاهم‌ها تا حدود زیادی جلوگیری می‌کند. این مسئله در زبان دوم یا زبان خارجی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. آن‌دسته از عزیزانی که تجربه برگزاری تورهای ورودی و خروجی را داشته‌اند، به اهمیت این مسئله واقف هستند.

 

** مزایای ارسبارانی شدن را در اینجا مطالعه کنیم**


اطلاعات برگزاری دوره

محل برگزاری: موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
زمان برگزاری: دوره دو ترم 1.5 ماهه دارد

درباره برنامه

دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی با گرایش گردشگری، در سه بخش انگلیسی آسان 6 ماهه، انگلیسی آسان 3 ماهه و دوره حرفه‌ای برگزار می‌شود. این دوره‌ها با هدف آمادگی فراگیران دوره‌های آموزشی گردشگری برای مصاحبه زبان دوره‌ها طراحی شده است.

دوره آموزشی انگلیسی آسان 3 ماهه متشکل از 2 ترم 1.5 ماهه است. فراگیران پس از آزمون تعیین سطح، دوره را در دو ترم 1.5 ماهه می‌گذرانند.

دوره‌ انگلیسی آسان 3 ماهه به زبان انگلیسی با بهره‌گیری از روش پیشرو و کار‌آمد Macro Syllabus و با استفاده از فایل‌های صوتی زبان‌آموزان  (Podcasts) برگزار می‌شود.

شایان توجه است که در مورد روشمندی Macro Syllabus و اهمیت استفاده از پادکست‌ها در جلسه آزمون تعیین سطح جداگانه، توضیحات مرتبط ارائه خواهد شد.  

این دوره‌ با هدف

 •  بهبود سطح زبان انگلیسی عمومی
 •  یادگیری لغات و عبارات مرتبط با توریست و گردشگری
 •  افزایش اعتماد به نفس لازم برای به‌کارگیری زبان انگلیسی در محیط‌های حرفه‌ای صنعت گردشگری برگزار می‌شود و هدف نهایی آن ارتقاء تا سطح مفسر میراث به زبان انگلیسی (در جدول دوره حرفه‌ای زبان) است.

 لازم به یادآوری است که آزمون تعیین سطح، شرط ورود به دوره‌های زبان گردشگری است.

 •  آزمون تعیین سطح یکشنبه  هر هفته ساعت 18 الی 19 برگزار می‌شود. جهت شرکت در این آزمون با موسسه ارسباران تماس حاصل کنید.

 حداقل سطح مجاز برای شرکت در دوره‌های زبان تخصصی گردشگری، Pre-Intermediate است. لذا متقاضیانی که پس از آزمون تعیین سطح، سطح زبانی‌شان Pre-Intermediate  تشخیص داده شود، بایستی دوره آموزشی انگلیسی آسان 6 ماهه را بگذرانند. و امّا در مورد دوره‌های حرفه‌ای زبان انگلیسی در صنعت گردشگری، حداقل سطح زبانی مورد نیاز Upper-intermediate  است. شایان توجه است که آزمون تعیین سطح هم بصورت شفاهی و هم بصورت کتبی برگزار می‌شود.

 ** راهنمای پرداخت شهریه از طریق سایت را در انتهای صفحه مطالعه کنید.

 *** امکان خصوصی سازی زمان‌ها با شرایط مالی و زمانی خاص  وجود دارد.

کد

دوره

روز

شهریه (تومان)

 201 ترم 1 روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) 249.000
211  ترم 2 روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) 249.000

پیشنیاز

آزمون تعیین سطح

سایر خدمات

پس از گذراندن دوره‌های انگلیسی آسان، شرکت‌کنندگان می‌توانند بنا به علاقه شخصی، حیطه‌کاری و شناختی که از توانمندی‌های خود دارند وارد دوره‌ حرفه‌ای زبان در گردشگری شوند.

در هر یک از این دوره‌های ده‌گانه، علاقمندان با مباحث تخصصی مرتبط با حوزه موردنظر (مثلا طبیعت‌گردی) آشنا می‌شوند. واژگان تخصصی را فراگرفته و از طریق دادن پادکست‌های متوالی (و گرفتن فیدبک‌های سازنده از سوی مدرس)، توانمندی و قابلیت بحث در آن حیطه خاص را کسب می‌کنند. در نهایت، زبان آموزان به مفسران میراث تبدیل خواهند شد و جاذبه‌های کشور عزیزمان را از جنبه‌های مختلف برای گردشگران خارجی  به عنوان یک مفسر حرفه‌ای تفسیر می‌کنند.

 


توضیحات مهم

 خصوصیات متمایز کننده دوره‌های تخصصی- حرفه‌ای گردشگری به زبان انگلیسی در مرکز دلانژ عبارتند از:

 1. برگزاری دوره‌ها با مشورت ارسباران، برای بیشترین انطباق ممکن با نیاز فعالین صنعت 
 2. برگزاری کلاس‌ها در دو دوره General and Specific
 3. اختصاص حداکثر زمان کلاس به مهارت‌های شنیداری و گفتاری (Listening and Speaking)
 4. کاهش حجم تکالیف نوشتاری تا حدود 70%
 5. نظارت بر پیشرفت مهارت‌های چهارگانه تک‌تک زبان آموزان از طریق تصحیح فایل‌های صوتی (Podcasts) ایشان و ارائه توصیه‌های لازم در هر یک از مهارت‌ها.

شرکت در این دوره‌ها به:

 • راهنمایان تورهای طبیعت‌گردی و راهنمایان تورهای فرهنگی
 • کارمندان آژانس‌های مسافرتی
 • مدیران فنی بند ب و مدیران فنی بند الف
 • مهمانداران
 • دانشجویان رشته‌های مرتبط با صنعت گردشگری (جهانگردی، هتلداری، باستان شناسی و...)
 • علاقمندان به حوزه گردشگری

توصیه می‌شود.

هدف از برگزاری دوره‌های انگلیسی آسان، ارتقاء سطح زبان آموزان و ایجاد آمادگی برای حضور در آزمون مصاحبه زبان دوره‌های گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است.

اتخاذ تصمیمات، مستلزم تحلیل اطلاعات است و بدیهی است که این اطلاعات در سراسر جهان به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند. لذا به تمامی علاقمندان این صنعت توصیه می‌شود در دوره‌های زبان گردشگری شرکت کنند و از این طریق با مبحث گردشگری به زبان انگلیسی به شکل کاملا بنیادی آشنا شوند (مباحثی از قبیل مشاغل گردشگری، مراکز اطلاع‌رسانی، رزرواسیون هتل‌ها، غذا و نوشیدنی در گردشگری و...). علاوه بر این، شرکت‌کنندگان این دوره‌ها با یادگیری ساختارهای گرامری کاربردی و واژگان مرتبط با حوزه گردشگری، مهارت‌های گفتاری و نوشتاری خود را تا سطح قابل توجهی ارتقاء خواهند داد.


شرایط و مقررات مهم

روش پرداخت شهریه دوره از طریق سایت

 1.  تماس با ارسباران و شرکت در آزمون تعیین سطح
 2.  در فرم رزرو و ثبت نام، در قسمت نوع پرداخت گزینه "تسویه حساب رزروی‌ها" را انتخاب نموده. فیلدهای مرتبط با اطلاعات شخصی را تکمیل کرده و گزینه "برو به مرحله بعدی" را بزنید.
 3.  در صفحه جدید مبلغ شهریه دوره خود را از جدول پیدا کرده و در قسمت مبلغ وارد کنید و گزینه "ثبت درخواست" را بزنید.
 4.  در صفحه جدید پس از چک اطلاعات شخصی و مبلغ، گزینه "ورود به درگاه اینترنتی" را بزنید تا به درگاه متصل شده و پرداخت خود را انجام دهید.


سئوالات متداول مربوط به «انگلیسی آسان (3 ماهه)»


نکات مهم در هنگام ثبت نام

روش‌های ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی:

1- آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در این روش، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک دوره یا کارگاه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

2- روش دیگر برای ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219867000027900

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد فروش از طریق شماره تماس 88800055 (داخلی 1) است.

3- روش سوم جهت ثبت‌نام در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ارسباران، مراجعه به دفتر ارسباران و پرداخت وجه از طریق دستگاه پوز است.

نکته

 • در روش کارت به کارت قبل از واریز وجه باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام فرمایید.
 • در صورت انصراف از شرکت در برنامه، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد دریافت خواهد شد.

 

روش دریافت قرارداد و تأییدیه ثبت نام

 • تماس تلفنی با شماره 88800055 جهت دریافت ایمیل (قرارداد توسط شما مطالعه شده و پس از امضاء به دفتر ارسباران ایمیل و یا فکس می‌شود).
 • مراجعه حضوری به دفتر و مطالعه و تأیید قرارداد.

تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه