021 88 80 00 55

همه با هم و برای هم..

همه با هم و برای هم..

زندگی، تجربه مجموعه‌ای از رفتارهای فردی و اجتماعی است که اصولا این رفتارها بر روی یکدیگر تاثیر دارند. رفتارهای فردی ممکن است از اثرگذاری کمتری بر تغییرات اجتماعی برخوردار باشند، اما رفتارهای جمعی اصولا تاثیر بهتر و عمیق‌تری بر روال امور می‌گذارند. به همین جهت در طی زمان، گروه‌ها، کمپین‌ها و انجمن‌های بسیاری در جهت تغییر شرایط و بهبود آن به وجود آمده‌اند که با گذشت زمان و با توجه به نتایج حاصله از فعالیت‌ آن‌ها، نقش و اهمیت‌شان ثابت شده است و با گسترش هر چه بیشتر فعالیت‌های اجتماعی و حمایتی، روند بهبود اوضاع اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و.. تسریع می‌یابد.

لطفا برای "حمایت از جان منجیان از طریق تجهیز کادر بیمارستان" به آخر مطلب مراجعه فرمایید.

یکی از سوالات مهم هر انسان از همان ابتدای تولد این است که، "من که هستم؟"، "برای چه متولد شده ام؟"، "رسالت من در این دنیا چیست و چگونه می‌توانم اثرگذارترین من ممکن باشم؟"

پاسخ این سوال برای همه یکسان نیست و هر کس به نوبه خود رسالت خود را در امری منحصر می‌داند.

گروهی با ورود به عرصه‌های تخصصی، نفس خود را ارضا می‌کنند. عده‌ای به دنبال علم می‌روند. افراد زیادی به زندگی عادی‌شان می‌پردازند و سعی می‌کنند بهترین نوع خود باشند، گروهی به امر آموزش مشغول می‌شوند و با ترویج دانسته‌های خود سعی در بهتر کردن روش و نگاه اطرافیان دارند. عده‌ای نیز رسالت خود را در زیباتر کردن دنیا برای خود و دیگران می‌بینند و با تلاش برای تغییر روند زندگی افرادی که به این تغییر نیازمندند، پاسخی برای دلیل وجودشان می‌یابند. برای هر کدام از گروه‌های گفته شده حس تامین وظیفه انسانی‌شان یک حس لذت‌بخش است که آن‌ها را از خود راضی نگه می‌دارد و می توان گفت هر کدام از آن ها به خوبی در تاثیرگذاری بر دنیای خود نقش دارند و اقدامات آن‌ها اقداماتی حائز اهمیت است.

در همین راستا و در مواجهه با چنین سوالاتی مجموعه ارسباران نیز همواره دچار این دغدغه بوده است که چگونه می‌توان بر دنیای خود اثر گذاشت و دنیا را حتی شده به مقدار اندک و حتی برای تعداد محدودی بهتر کرد. به همین خاطر در کنار نشان دادن توجه به طبیعت و تلاش برای هرچه بهتر و اصولی کردن امور گردشگری از طریق آموزش، رو به توجه نشان دادن به مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های حمایتی نیز آورده است که این فعالیت‌ها در طی زمان شکل گرفت و هر کدام مربوط به بخش مختلفی از جامعه می‌باشد که در ادامه ذکر خواهند شد و شما می توانید با کلیک بر روی هر عنوان، به تفصیل در مورد آن‌ بخوانید :

1.انجام فعالیت زیست محیطی

2.همکاری با مراکز خیریه

3.سفر بشردوستانه عرفان فکری

4.کمپین قلب من برای میراث‌مان می‌تپد

5.برگزاری همایش ها و گردهمایی ها

6.اسپانسری صعود آقای یار احمدی به قله ماناسلو

7.اسپانسری صعود تیم ملی دیواره‌نوردی ایران

8.حمایت از جان منجیان از طریق تجهیز کادر درمان

*اقدام اخیر، به منظور حمایت از کادر محترم درمان برای در امان ماندن هر چه بیشتر در مقابل بیماری کرونا می‌باشد و به همین منظور ارسباران تصمیم به حمایت از جان این منجیان از طریق تجهیز کادر بیمارستان گرفته است و در این راستا شما را دعوت می‌کند تا در صورت تمایل در انجام این مسئولیت اجتماعی مشارکت نمایید. در صورت تمایل به همراهی با ما، کلیک کنید.

کارهای گفته شده اقدامات و تلاش از گذشته تا به امروز مجموعه ارسباران برای تاثیرگذاری خوب و مفید بر دنیای اطراف می‌باشد و همواره امید و سعی بر آن بوده که این اقدامات باقی بمانند و مجموعه ارسباران و همراهان عزیز و همیشگی‌ش نقش به سزایی در بهتر کردن دنیای پیرامون داشته باشند.

08:00 , 1398/12/27
08:00 , 2020/03/17
user  الهام رشید گلهین
pen  کارشناس تولید محتوای موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران