021 88 80 00 55

در حیاط ارسباران نفس تازه کنید

در حیاط ارسباران نفس تازه کنید

یکی از جذابیت‌های ارسباران برای فراگیران دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری ارسباران، وجود حیاط در موسسه است. فراگیران می‌توانند در زمان استراحت از فضای حیاط استفاده کرده و در آن پذیرایی شوند. به همین منظور ارسباران با آمدن بهار، حال و هوای آن را بهاری کرد.

در دنیای امروز شهرنشینی مدرن که افراد از طبیعت جداشده‌اند و برای یافتن آن باید به پارک‌ها سری بزنند، به واقع از حقیقت خود که نزدیکی با طبیعت است، دور افتاده‌اند. انسان امروز بیش از پیش احساس نیاز به طبیعت می‌کند و روز به روز به این نیاز تشنه‌تر می‌شود.

امروزه تحقیقات انجام شده در زمینه ارتباط بین فضای سبز بر فرآیند یادگیری بر این موضوع تاکید می‌کنند که وجود فضای سبز در فضای آموزشی، علاوه بر سرعت یادگیری، خلاقیت را نیز در افراد افزایش می‌دهد. بنابراین وجود گیاهان و گل‌ها در فضاهای آموزشی علاوه بر اینکه موجب تصفیه هوا و ایجاد اکسیژن می‌شوند و تاثیر بسیار مطلوبی در ارتقای محیط زیست دارند. با تأثیر روانی که بر بینندگان خود می‌گذارند، زمینه‌های خلاقیت و یادگیری سریعتر را نیز در آنها ایجاد می‌کنند که این تأثیرات بسیار فراوانند که از دلایل اصلی ایجاد مدارس طبیعت نیز همین عوامل هستند.

یکی از جذابیت‌های ارسباران برای فراگیران دوره‌های مختلف کوتاه مدت گردشگری (که عبارتند از: دوره راهنمای تور طبیعت‌گردی، راهنمای تور ایرانگردی و جهانگردی، راهنمای تور کودک، راهنمای تور پرنده‌نگری، راهنمای تور کوهستان، راهنمای تور دوچرخه‌سواری، راهنمای تور زمین گردشگری، مدیر فنی بند ب)، حیاط موسسه است که در زمان‌های استراحت می‌توانند در آن با لیوانی چای پذیرایی شده و نفسی در آن تازه کنند. با توجه به مطالب گفته شده و مطالبی که در زمینه تأثیرات مثبت فضای سبز و فضای آموزشی خوانده‌ایم و از آنجایی که ارسباران در پی ایجاد حال بهتر و رضایت‌بخش‌تر برای فراگیران است، با آمدن فصل بهار بر آن شدیم حال و هوای ارسباران را بهاری‌تر کنیم و تعدادی گل در باغچه‌های حیاط بکاریم.

در مقابل از فراگیران محترم تقاضا داریم که از فضای ایجاد شده لذت ببرند و آنها نیز در بهتر شدن این حال خوب با ما همکاری کنند.

 

11:00 , 1396/03/01
11:00 , 2017/05/22
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه