021 88 80 00 55
قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی

وام گردشگری

شیوع ناگهانی ویروس کرونا باعث شد خللی عظیم به اقتصاد و مشاغل گوناگون وارد شود اما این اختلال قطعا با تدابیر درست مالی و حمایت‌های اقتصادی، قابل جبران است.

بیشتر بخوانید...

بیش از پنجاه سال تجربه را رایگان دانلود کنید!

جناب آقای محمود نظریان افغان از کوهنوردان پیشکسوت و با تجربه‌ای هستند که بیش از پنجاه سال از عمر خود را به شناخت کوهستان‌ها و زیر و بم‌های کشف آنها صرف کرده‌اند. آقای نظریان بخشی از دانش و تجربه‌ی خود را در قالب کتابی رایگان در اختیار علاقه‌مندان گذاشته‌اند که در این مطلب لینک دسترسی و دانلود آن موجود است.

بیشتر بخوانید...

به کشف ناشناخته‎ها خوش آمدید

در رویداد دوشنبه‌های گردشگری هفته آینده میزبان جناب آقای ایزدی، محقق بیابان لوت، مدیر کانون سبز فارس و مدیر گنجه پشتیبان زیست بوم ایران خواهیم بود. مرد بزرگی که لوت را به جهان معرفی کرد و فعالیت‌های ارزشمندی در جهت نجات محیط‌بانان محکوم به قصاص انجام داده است.

بیشتر بخوانید...

کشف راز بال پروانه‌ها

این هفته در آنسو برای شناختن دنیای شگفت‌انگیز حشرات دور هم جمع می‌شویم و پای صحبت‌های استادی می‌نشینیم که از سال‌ها پیش قدم به کشف جهانی گذاشت که بسیاری از آن فراری هستند. استاد «علیرضا نادری» مدرس، پژوهشگر، مولف و تنها فردی که موفق به تهیه بزرگترین کلکسیون پروانه‌های ایران شده است، مهمان این هفته دوشنبه‌های گردشگری است.

بیشتر بخوانید...

سفر به جهان زیر آب

در دوشنبه‌های گردشگری هفته آینده در خانه فرهنگی آنسو میزبان استاد گرانقدر جناب آقای دکتر «شهرام شرفی» هستیم. استاد شرفی از اساتید دوره طبیعت‌گردی هستند و دروس مربوط به اکولوژی و حفاظت از آبزیان را تدریس می‌کنند.

بیشتر بخوانید...

گامی بر ناشناخته‌ها با حسین نظر

در هفته آینده، دوشنبه‌های گردشگری میزبان یکی از پیشکسوتان و اساتید به‌نام در صنعت گردشگری کوهستان می‌باشد. جناب آقای «حسین نظر» با سابقه‌ی سال‌ها فعالیت در امر صعود، آموزش و حراست از میراث جاویدان ملی و طبیعی کوهستان‌های کشور، مهمان هفته آینده ما خواهند بود.

بیشتر بخوانید...

از دماوند تا پازنان با حسین رسایی

در رویداد دوشنبه‌های گردشگری هفته آینده، میزبان جناب آقای حسین رسایی خواهیم بود. آقای رسایی کوهنوردی با تجربه، دانش‌آموخته دوره‌های تخصصی گردشگری و اولین کوهنوردی هستند که برای اجرای پروژه ملی «سیمرغ کوه‌های ایران» سفری طولانی را آغاز کردند و با شعاری زیست‌محیطی آن‌ را با موفقیت به سرانجام رساندند.

بیشتر بخوانید...

سفر به ناشناخته‌ها با آرش نورآقایی

مهمان این هفته رویداد دوشنبه‌های گردشگری، جناب آقای آرش نورآقایی هستند. ایشان راهنمایی با تجربه، مدرسی زبردست و ایده‌پردازی خوشنام در صنعت گردشگری هستند.

بیشتر بخوانید...

مرتضی اسلامی دهکردی

مرتضی اسلامی دهکردی از علاقمندان و متخصصان در زمینه حیات‌وحش است. ایشان از موسسان انجمن یوزپلنگ ایرانی است که در شرکت آموزشی و گردشگری ارسباران، تدریس می‌کند.

بیشتر بخوانید...

اشکان بروج

اشکان بروج که از فعالان و متخصصان گردشگری است در ارسباران درس‌های دوره راهنمای ایرانگردی و جهانگردی و مدیر فنی دفاتر خدمات مسافرتی را تدریس می‌کند.

بیشتر بخوانید...
قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه