021 88 80 00 55
قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی

پلتفرم آموزش مجازی آنلاین دوره‌های گردشگری

پس از پیگیری های بسیار بالاخره پلتفرم آموزش مجازی آنلاین از طرف وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به موسسات آموزشی گردشگری معرفی شد.

بیشتر بخوانید...

آموزش مجازی آنلاین دوره‌های گردشگری

در نهایت تکلیف زمان ارائه پلتفرم آموزش مجازی از سمت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به طور قطع روشن شد..

بیشتر بخوانید...

وام گردشگری

شیوع ناگهانی ویروس کرونا باعث شد خللی عظیم به اقتصاد و مشاغل گوناگون وارد شود اما این اختلال قطعا با تدابیر درست مالی و حمایت‌های اقتصادی، قابل جبران است.

بیشتر بخوانید...

انواع گردشگری (قسمت دوم)

همانطور که در قسمت اول از مطلب انواع گردشگری گفته شد، زمانی که صحبت از گردشگری به میان می‌آید غالبا اولین چیزی که در ذهن افراد تداعی می‌شود سفر کردن به منظور سپری کردن لحظات با هدف لذت بردن از زمان در مکانی دیگر است. اما همانطور که خواندیم واضح است که گردشگری در دنیای رو به رشد و مدرن امروز به یک نوع محدود نمی‌شود و می‌تواند با منظور و اهداف گوناگونی صورت پذیرد که متناسب با هدفی که فرد از انجام آن سفر یا گردش دارد، تقسیمات و دسته‌بندی‌های به خصوصی را شامل می‌شود. در واقع این هدف از سفر و گردش است که نوع آن را مشخص می‌کند و به آن جهت می‌دهد.

بیشتر بخوانید...

آموزش مجازی و صنعت گردشگری ایران

باز هم تحولی شگرف و ستودنی در امر آموزش گردشگری صورت گرفت و این تحول چیزی نیست جز آنچه صنعت گردشگری ایران از مدت‌ها پیش در بخش آموزش خود به وجود آن نیاز داشت...

بیشتر بخوانید...

انواع گردشگری (قسمت اول)

با توجه به سبک زندگی امروزی که با سرعت هرچه تمام‌تر به سمت مدرنیته‌شدن می‌رود، افراد کاستی بیشتری نسبت به فعالیت‌های لذت‌بخش و سرگرم‌کننده در زندگی خود احساس می‌کنند و به همین خاطر سعی به پیدا کردن راه‌حل و جوابی برای این کاستی دارند. بسیاری به مطالعه کتاب می‌پردازند، برخی با رستوران‌گردی و گذران اوقات در کنار دوستان از لحظات خود لذت می‌برند، گروهی به خانه ماندن و تماشای تلویزیون و فیلم، علاقه نشان می‌دهند و با تماشای فیلم‌های گوناگون اوقات فراغت خود را پر می‌کنند. در این میان افراد زیادی هم به گردشگری رو می‌آورند و با انجام گردشگری از اوقات خود لذت می‌برند و با کسب تجربیات مختلف گردشگری سعی به رفع این کاستی دارند.

بیشتر بخوانید...

قطره‌ای از دریای بیکران مهر و دوستی

همانطور که پیش‌تر طی خبری رسمی از طریق سایت و صفحات مجازی موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران اعلام شد، در پی شیوع بیماری خطرناک و مسری کرونا به طور وسیع در کشور و مواجه شدن کادر محترم درمان با کمبود وسایل بهداشتی و درمانی، ارسباران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و حمایتی خود، بر آن شد که بار دیگر به همراهی با انجمن همیاران امدادرسان بشتابد و با در نظر گرفتن بخشی از درآمد خود و جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تهیه ملزومات پزشکی مورد نیاز کادر درمان که در این شرایط بحرانی بیشتر از سایر افراد در معرض خطر می‌باشند، به تلاش برای تسریع روند مقابله با این بحران کمک کند و بدین طریق جان هر تعداد هم‌وطن که می‌توان را از در خطر قرار گرفتن بیشتر، مصون دارد و امروز خدا را شاکریم که با این اقدام انجمن همیاران امدادرسان و کمک و همراهی شما عزیزان، این نیک میسر گشته و این بار نیز ارسباران حتی اگر اندک، توانسته این مسئولیت اجتماعی خود را همچون مسئولیت‌های دیگر خود به خوبی انجام دهد.

بیشتر بخوانید...

کارگاه‌های آموزش گردشگری، ارسباران

در طی چند دهه اخیر، گردشگری یکی از صنعت‌های مهم پول‌ساز دنیا بوده که با اختصاص مقام سوم در زمینه سوددهی و پول‌سازی به خود، از صنایع تجاری مهم کشورها شده است و خصوصا در کشورهایی که پتانسیل خوبی برای گسترش صنعت گردشگری یا صنعت توریسم (tourism industry) دارند، مورد توجه خاص قرار گرفته است. از همین رو افراد زیادی به سمت گردشگری و مشاغل مربوط به آن رفته‌اند و با فعالیت در این زمینه، برای خود امکان‌های شغلی جذابی فراهم نموده‌اند. همین مسئله، این عرصه را به یک عرصه رقابتی تبدیل کرده که باعث شده برای بسیاری از آژانس‌های مسافرتی و سازمان‌ها و شرکت‌های گردشگری، مسئله کیفیت در درجه بالای اهمیت قرار بگیرد و میزان تجربه فرد زمانی مفهوم و معنای واقعی پیدا می‌کند که دانش فنی خوبی از عرصه گردشگری نیز داشته باشد. به همین خاطر آموزش گردشگری نیز به عنوان معیاری برای سنجش کیفیت کار فعالان گردشگری، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است.

بیشتر بخوانید...

ادامه تعطیلات نوروز به دلیل جلوگیری از گسترش شیوع کرونا

بنا بر تصمیمات اخیر دولت برای جلوگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا، تمامی صنوف که امکان تردد و تجمع مردم را فراهم می‌کنند و به همین دلیل فراهم کننده شرایط انتقال بیماری کرونا از افراد ناقل به سایر افراد می‌باشند، تا اطلاع ثانویه ملزم به رعایت ایمنی و تعطیل نگه داشتن سازمان‌ها، دفاتر، شرکت‌ها و..... خود شده‌اند.

بیشتر بخوانید...

روش حل مشکل ورود به کلاس مجازی ادوبی کانکت

با توجه به متفاوت بودن سیستم‌های نرم‌افزاری، برای رفع احتمالی مشکلات وصل شدن به ادوبی کانکت این مطلب را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید...
قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران