021 88 80 00 55
قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی

سفر آموزشی آشنایی با پرندگان - تالاب عشق آباد (آذر 1400)

سفر آموزشی پرندگان، آذرماه 1400 در تالاب عشق آباد و با حضور استاد پرویز بختیاری برای فراگیران دوره راهنمای طبیعت‌گردی برگزار شد. در این سفر فراگیران موفق شدند بیش از 30 گونه پرنده را مشاهده و شناسایی کنند.

بیشتر بخوانید...

موزه و نمایشگاه دائمی منابع طبیعی

موزه و نمایشگاه دائمی منابع طبیعی واقع در سازمان جنگل‌ها و مراتع استان تهران، از جمله موزه‌های مناسب برای آشنایی با انواع جاذبه‌های طبیعی می‌باشد.

بیشتر بخوانید...

سفر آموزشی اجرای عملی تور - کاشان (دی 1398)

سفر آموزشی اجرای عملی تور، دی ماه 1398 در شهر کاشان و با حضور استاد یوسف شاه منصوری برای فراگیران دوره راهنمای ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد. در این سفر فراگیران از جاذبه‌های تاریخی مقصد شامل آب انبار و شهر زیرزمینی نوش‌آباد، خانه بروجردی‌ها، خانه طباطبایی‌ها، خانه عباسیان، حمام سلطان امیر احمد و مسجد آقا بزرگ بازدید کردند. 

بیشتر بخوانید...

بازدید آموزشی آشنایی با گیاهان - باغ گیاهشناسی ملی (بهمن 1398)

بازدید آموزشی آشنایی با گیاهان در یکی از روزهای بهمن 1398 در باغ گیاهشناسی ملی با همراهی استاد مجید اسکندری برای فراگیران دوره طبیعت گردی برگزار شد.

بیشتر بخوانید...

بیساران لهونی‌نژاد

 بیساران لهمونی نژاد از علاقمندان به طبیعت و محیط‌زیست، در سال 1361 متولد شد.

بیشتر بخوانید...

پرویز ستوده شایق

پرویز ستوده شایق از مربیان و مدرسان فعّال فدراسیون کوهنوردی بود که در سال 1340 متولد شد. وی از اولین راهنمایان کوهستان بود که فعّالیت‌های مثبت فراوانی در این زمینه انجام داد امّا متاسفانه در سال 1392 از بین ما رفت!

بیشتر بخوانید...

پیام بنی هاشمی

پیام بنی‌هاشمی در سال 1358 در تهران متولد شد، وی پس از گذراندن دوره‌های حرفه‌ای در زمینه امداد و نجات و طبیعت‌گردی و رفتینگ، توانست عناوین پر افتخاری کسب کند.

بیشتر بخوانید...

مهدی حبیبی

مهدی حبیبی متولد دی‌ماه 57، دارنده رکود آسیا و اولین ایرانی شرکت کننده در مسابقات جهانی وینگ سوییت بود که در سال 95 هنگام تمرین با دیواره کوه برخورد و جان خود را از دست داد.

بیشتر بخوانید...

ارسباران در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری

دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار شد. ارسباران نیز همچون سال های گذشته در کنار سایر فعالان گردشگری اعلام حضور کرد.

بیشتر بخوانید...

تور دره نوردی تنگه رغز (شیراز، داراب) تیر 1395

ظهر روز سه شنبه 15 تیر بعد از جمع آوری لوازم مورد نیاز سفر به سمت ایستگاه راه آهن تهران حرکت کردیم. ساعت 14:30 قطار به سمت بندعباس حرکت کرد و سفر ما برای تجربه ماجراجویی دیگر در تنگه رغز آغاز شد. در راه بار دیگر علائم ونشانه‌های دره‌نوردی تمرین کردیم و بعد از ناهار لوازم فنی را به بچه‌ها تحویل دادیم از آنها خواستیم قبل از رسیدن آب‌بندی و پک کردن لوازم را انجام دهند تا زمانی که رسیدیم زمان بیشتری داشته باشیم. ساعت 7:30 صبح روز بعد در ایستگاه تزرج قطار را ترک کرده و با مینی بوس به سمت داراب حرکت کردیم. حالا موج هیجان بین بچه‌ها بیشتر احساس میشه. برق اشتیاق برای تجربه‌ی آدرنالین رو میشه تو چشم تک تک بچه‌ها دید. 

بیشتر بخوانید...
قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه