021 88 80 00 55
قبلی | نمایش 6 رکورد از 1 تا 6 | بعدی

جزوه مدیریت بحران و کمک‌های اولیه

فراگیران با مطالعه مدیریت بحران و تجزیه و تحلیل آن، در جستجوی یافتن ابزاری هستند که به وسیله آن بتوانند از بروز بحران‌ها پیشگیری کنند و یا در صورت بروز حوادث بتوانند در خصوص کاهش اثرات آن، امداد رسانی سریع و بهبودی اوضاع اقدام کنند.

 

بیشتر بخوانید...

جزوه تاریخ سیاسی و اجتماعی معاصر ایران

این درس ابتدا تعریفی از تاریخ سیاسی و اجتماعی معاصر ارائه می‌کند و سپس به مروری از تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران بعد از اسلام می‌پردازد که مباحث هر دوره تاریخی، به طور کامل بررسی می‌شوند.

بیشتر بخوانید...

جزوه آشنایی با روحیات ملل

با شناخت روحیات ملل مختلف می‌توانیم راهنمای خوبی برای سفرهای خارجی و میزبان خوبی برای جهانگردان باشیم و صنعت توریسم را گسترش دهیم.

بیشتر بخوانید...

الگوهای رفتاری و آداب معاشرت در گردشگری

درس الگوهای رفتاری و آداب معاشرت از جمله دروس مشترک دوره راهنمایان طبیعت‌گردی و راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی است که برای سهولت دسترسی در اختیار فراگیران قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید...

فنون و مهارت‌های تورگردانی

اجرای تور تنها به وسیله دانسته‌ها قابل اجرا نیست بلکه مهارت‌هایی نیز برای بهتر و کامل‌تر شدن آن وجود دارد. مهارت‌ها و فنون تورگردانی یکی از سرفصل‌های مشترک دروس راهنمایان گردشگری است.

بیشتر بخوانید...

اصول تفسیر میراث در گردشگری

جزوه درس اصول تفسیر میراث در گردشگری از واحدهای درسی دوره راهنمای تور طبیعت‌گردی است که به منظور سهولت دسترسی فراگیران بر روی سایت قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید...
قبلی | نمایش 6 رکورد از 1 تا 6 | بعدی
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران